PPT: Kód VB ukázkové na nastavit vybraný text tučný

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 163612 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje ukázkový Microsoft Visual Basic pro Applications makro (procedura Sub) použije tučné formátování aktuálního výběru.

Další informace

Společnost Microsoft poskytuje ukázky programování pouze pro ilustraci, bez žádné záruky výslovně uvedené nebo odvozené,. včetně, bez omezení, odvozených záruk vztahujících se k obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. Tento článek předpokládá, že uživatel je obeznámen s programovacím jazykem, který je předmětem ukázky, a s nástroji použitými pro vytvoření a ladění skriptu. Pracovníci technické podpory společnosti Microsoft mohou vysvětlit funkce určitého postupu, nemohou však následující příklady rozšířit o další funkce nebo konstrukce podle konkrétních požadavků uživatele.

Ukázková procedura v jazyce Visual Basic

Poznámka: Tento kód bude generovat chybu běhu, pokud není nic vybráno nebo pokud aktuální výběr je neplatný.
  Sub SetFontBold()

   ' Used to store a font object reference.
   Dim oFont As font

   ' Get a reference to the font property.
   Set oFont = ActiveWindow.Selection.TextRange.font

   ' See whether the selected text is bold.
   If oFont.Bold <> msoTrue Then
     oFont.Bold = msoTrue
   Else
     ' The font selection was already bold.
     MsgBox "The selected text is already bold."
   End If

  End Sub
				

Odkazy

Další informace o vytváření jazyka maker aplikace klepněte na pomocníka v aplikaci PowerPoint, jak vytvořit makro typ klepněte na tlačítko Hledat a potom klepněte na tlačítko Zobrazit "vytvořit makro v editoru jazyka.

Další informace o spuštění jazyka maker aplikace klepněte na pomocníka Office v aplikaci PowerPoint, zadejte Jak spustit makro, klepněte na tlačítko Hledat a klepněte na tlačítko Zobrazit "Makro spustit."

Poznámka: Pokud pomocník je skrytý, klepněte na pomocníka tlačítko na panelu nástrojů Standardní. Pokud pomocník je schopen dotazu, naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
176476OFF: Pomocník Office není odpovídání dotazy jazyka
Další informace o získání nápovědy s jazyka pro aplikace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
163435VBA: Programové prostředky pro Visual Basic pro aplikace

Vlastnosti

ID článku: 163612 - Poslední aktualizace: 11. října 2006 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft PowerPoint 98 pro počítače Macintosh
 • Microsoft PowerPoint 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbcode kbdtacode kbhowto kbmacro kbprogramming KB163612 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:163612
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com