MSN Money investičních jak ukládá informace portfolia

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 163835 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, jak MSN Money investičních ukládá informace portfolia.

Další informace

MSN Money Portfolio uloží své informace na serverech centra zabezpečená data. Portfolio informace tedy můžete přistupovat z which ever počítači aktuálně používáte. Data lze přistupovat pouze pomocí účtu Microsoft Passport Network.

Pokud používáte Deluxe verze Portfolio MSN Money, MSN Money uloží místní kopii informace portfolia v datovém souboru v počítači. Najít název souboru, souboru dat a kde je umístěn, klepněte na tlačítko Další v části jiné úkoly a poté klepněte na položku Správce portfolia. Pokud používáte základní verze Portfolio MSN Money, informace portfolia pouze uloženy na serveru, který je umístěn ve střežených. Použít střežených vaše pověření (e-mailovou adresu a heslo, které používáte pro přihlášení ke službě Passport Network) přístup k určitým datům.

Vlastnosti

ID článku: 163835 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • MSN Money
  • MSN Money Plus
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfaq kbinfo KB163835 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:163835

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com