MSN Money yatırım Portföy bilgilerinizi saklar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 163835 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede MSN Money yatırım Portföy bilgileri depolar.

Daha fazla bilgi

MSN Money Portföy bilgilerinizi güvenli veri merkezi sunucularda kaydeder. Bu nedenle, Portföy bilgilerinizi which ever kullanmakta olduğunuz bilgisayardan erişebilirsiniz. Verinizi yalnızca Microsoft Passport Network hesabınızı kullanarak erişilebilir.

MSN Money, Portföy Deluxe sürümünü kullanıyorsanız, MSN Money Portföyü bilgilerinin yerel bir kopyasını bilgisayarınızda bir veri dosyasında depolar. O veri dosyasını ve bulunduğu dosya adını bulmak için <a0></a0>, diğer kısmında yer alan diğer görevler ' i tıklatın ve sonra Hakkında Portföy Yöneticisi</a1>'ı tıklatın. MSN Money, Portföy temel sürümünü kullanıyorsanız, Portföy bilgilerinizi yalnızca denetlenen özellikleri, bulunduğu bir sunucuda depolanır. Passport Network kimlik bilgilerinizi (e-posta adresini ve Passport ağa oturum açmak için kullandığınız parola) denetlenen olanaklarını kullanın belirli verilerinize erişmek için.

Özellikler

Makale numarası: 163835 - Last Review: 22 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • MSN Money
  • MSN Money Plus
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfaq kbinfo KB163835 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:163835

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com