Příkazový řádek odpovídající dlouhé přípony souborů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 164351 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravách registru. Před úpravou registru se přesvědčte, zda víte, jak registr obnovit v případě, že nastanou potíže. Informace o tom, jak postupovat, naleznete v tématu nápovědy Obnovení registru v editoru Regedit.exe nebo v tématu nápovědy Obnovení klíče registru v editoru Regedt32.exe.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při provádění správy souborů pomocí zástupných znaků z příkazového řádku soubory s příponami dlouhý může být neočekávaně zobrazeny, zkopírovány nebo odstraněny.

Příčina

Ve výchozím napodobuje chování systému Windows 95 ořezávání rozšíření dlouhých pod určitých operací z příkazového řádku systému Windows NT 4.0. Operace správy souboru směrováni na 3 číslice rozšíření může také obsahovat soubory s příponou obsahující více než 3 číslice, kde první 3 číslice odpovídají argument operace.

Toto chování ovlivňuje pouze soubor příkazy pro správu například dir, del, přesunutí a kopírování, které jsou provedeny na příkazovém řádku. Prováděné operace správy soubor najít, Správce souborů, nebo Průzkumník Windows NT neprovádějte tímto způsobem.

Řešení

Upozornění: Nesprávné použití Editoru registru můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Informace o úpravách registru najdete v tématu nápovědy Změna klíčů a hodnot v Editoru registru (Regedit.exe) nebo v tématech nápovědy Přidání a odstranění informací v registru a Úpravy dat v registru v editoru Regedt32.exe. Nezapomeňte registr před jeho úpravou zálohovat.

Toto chování můžete ovládat, proveďte následující kroky:
 1. Spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a přejděte na následující podklíč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FileSyst
 2. Upravit následující hodnotu:
  Win95TruncatedExtensions: REG_DWORD: 0/1 [výchozí = 1]
  Následuje příklad zobrazení chování s každého nastavení na adresář obsahující dva soubory:
  -htm
  -html
  Výchozí chování Win95TruncatedExtensions nastavena na 1:
  DEL *.htm - odstraní 1. htm a 2.html.
  DEL *.html - odstraní 2.html.
  Upravené chování Win95TruncatedExtensions nastavena na 0.
  DEL *.htm - odstraní 1. htm
  DEL *.html - odstraní 2. html
 3. Změny se projeví po restartování počítače.

Vlastnosti

ID článku: 164351 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbusage KB164351 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:164351

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com