WD97: Word geliştirme araçlarını ve teknik incelemeler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 164370 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede birkaç geliştirme kaynakları listeler. Microsoft Office Developer Web sitesinden karşıdan yüklenebilir.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Office kullanılabilir Geliştirici Web sitesi.

WordPerfect 5.1 makro metin Extractor

Yürütülebilir dosya içerir: cvt_doc.doc, wp51cvt.dot

MS-DOS için WordPerfect 5.1 makrolarını depolamak için özel dosya biçimini kullanır. Bu makro metnini yardımcı programı için WordPerfect 5.1 yazılmış makrolar dönüştürür görüntüleme ve yazdırma için standart metin.

Not: Yardımcı program başlamıyor Visual Basic for Applications makro kodu WordPerfect çevirir.

Visual Basic for Applications WordBasic geçiş

Yürütülebilir dosya içerir: Wbmigrat.doc

Microsoft sahiptir Visual Basic WordBasic geçiş mümkün olduğunca şeffaf olarak entegre. Ne zaman bir şablon dosyası açıldığında, doğrudan veya dolaylı olarak (bağlı Şablonları, örnek dolaylı olarak) WordBasic kodu Visual dönüştürülür. Temel otomatik olarak. Çoğu durumda, kullanıcı bile bilmesi gerekmese bir dönüştürme işlemi oldu. Bu kağıt dönüştürme açıklar işlemek, birçok bilinen dönüştürme sorunları ve dönüştürme sorunları gidermek için çözümler.

Aşağıdaki Microsoft bu dosya hakkında daha fazla bilgi için bkz. Office Developer Web sitesi:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa211926 (office.11) .aspx

Güncelleştirilmiş WbODBC.wll

Yürütülebilir dosya içerir: Wbodbc97.dot, Wbodbc.wll, Test.mdb, Readme.txt

ODBC kullanan Word 7.0 çözümler yazdıysanız WbODBC.wll (bir Word Eklenti kitaplığı Microsoft Word'de kullanılabilen işlevler Geliştirme Seti, 3rd edition), bu güncelleştirilmiş sürümünü yüklemeniz gerekir Çözümünüze Word 97'de çalışacak şekilde Belirlemeyi. Ek olarak yeni bir sürümü Belirlemeyi, bu yükleme ayrıca ODBC makro örneklerini yeni sürümlerini içerir. Şablon (WbODBC97.dot) ile ilgili test veritabanı (Test.mdb). , WbODBC97.dot içindeki makrolar Visual Basic'i kullanın ve göstermek için güncelleştirildi Word 97'de eklenti ODBC işlevleri kullanmak nasıl. Hakkında tam bilgi için Bu güncelleştirme, bu yüklemesinde bulunan Readme.txt dosyasına bakın.

WordPerfect makrolar Microsoft Word 97 Visual Basic'e dönüştürme

Teknik İnceleme: Microsoft Word 97 WordPerfect makroları dönüştürme, Visual Basic for Applications

Yürütülebilir dosya içerir: wpconv.doc

Bu belgede Yöntembilim, yaklaşım ve gereksinimleri açıklanır. çeşitli görsel WordPerfect sürümleri için geliştirilen makroları dönüştürmek için Microsoft Word uygulamaları için temel. Makrolar karmaşıklığı nedeniyle, makroları dönüştürmek için kullanılabilir hiçbir otomatik dönüştürme yardımcı programı yok Visual Basic for Applications WordPerfect. Ancak, desteklenmeyen bir Makro metni yardımcı programı için WordPerfect yazılmış makrolar dönüştürür standart metin görüntüleme ve yazdırma için 5.1.
 

Dize işlevleri wll dosyaları ve dll dosyaları için Word 97'de güncelleştiriliyor

Microsoft Word eklenti kitaplıklarını (wll) ve dinamik bağlantı kitaplıkları (DLL), dize döndüren göstermek veya çalışan dize işleme işlevleri kullanıldığında (6.0 veya 95) Word'ün önceki sürümlerinde düzgün çalışmayabilir Word 97.

Aşağıdaki anahat dize ile ilgili sorunlar açıklanır. üç yanı sıra dizesi yapmak gereken adımları karşılaşabilirsiniz Visual Basic for Applications'da bulunan eski wll dosyaları ve DLL işlevlerini çalışmak Word 97. (Adım 4 yalnızca eski WordBasic kodunu kullanmaya devam etmek istiyorsanız gereklidir Word 97'ye dönüştürme sonra şablonda.) Yaptıktan sonra dikkat edin Kaynak kodu, değiştirilmiş Belirlemeyi veya DLL önerilen değişiklikleri hala çalışır Word 95'te. Ancak, 16 bit ortamda çalışmaz.

Özellikler

Makale numarası: 164370 - Last Review: 30 Mayıs 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kb3rdparty kbfile kbinfo kbtemplate kbmt KB164370 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 164370
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com