"<a1>Aygıt</a1> IOS başlatılıyor gönderilirken bir Windows koruma hatası oluştu" hata iletisini, Windows 95'i başlattığınızda iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 164666 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 95'i başlattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
<a1>Aygıt</a1> IOS başlatılırken bir Windows koruma hatası oluştu.
Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

Neden

Windows 95 OEM Service Release 2'de veya 2.1 ile düzgün olarak çalışması için bir BIOS yükseltme gerektiren bir hisse Bigfoot sabit disk olabilir.

Çözüm

Her iki aşağıdaki ölçütlere uyan Quantum Bigfoot sabit diskler, bu makalede açıklanan davranışı gösteren Quantum tarafından onaylanır:
  • Numara kısım: P/N BFxx011 - Rev03 - D
  • Bir seri numarasını "S" bitiş
Bu sabit disklerden biri varsa, sabit disk BıOS'UNU güncelleştirme gerekebilir. Güncelleştirme, yerel satıcınıza veya hisse elde edebilirsiniz. Sabit diskinizi, yukarıda listelenen ölçütlere sağlayıp sağlamadığını belirlemek için <a0></a0>, dağıtıcının ya da hisse başvurun.

Daha fazla bilgi

Windows 95 başlatmadan önce MS-DOS için önyükleme hata iletisinin gerçekleşmez olduğunu unutmayın. Hata iletisini aldıktan sonra için güvenli mod önyükleme, bilgisayarı kapatın ve Windows 95 normal olarak bir hata iletisi yeniden de olabilir. Hata iletisi, yalnızca bir soğuk önyükleme durumda oluşur.

Quantum başvurma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
60782Üçüncü Taraf Donanım ve Yazılım Satıcıları İletişim Listesi, Q-Z (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 164666 - Last Review: 7 Ekim 2004 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kb3rdparty kbhardware KB164666 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:164666
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com