Použití záhlaví Pragma: No-cache se serverem IIS a IE

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 165150 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat na (IIS) verze 6.0 se systémem Microsoft Windows Server 2003. Služba IIS 6.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením služby IIS naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Zabránit ukládání webových stránek klientů Microsoft Internet Explorer (IE) může být nezbytné použití záhlaví Pragma: No-cache záhlaví.

Další informace

Následující kód skriptu lze použít v aplikace Microsoft stránky ASP (Active Server) Vložení záhlaví Pragma: No-cache značky do hlavičky protokolu HTTP.

Poznámka: Tento kód skriptu, musí být první řádek souboru ASP.
<% Response.AddHeader "Pragma", "No-Cache" %>
				

Vlastnosti

ID článku: 165150 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbinterop kbmt KB165150 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:165150
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com