TrueType, tisk není na vzdálené tiskové servery

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 165587 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při tisku z klienta Windows NT 4.0 do počítače Windows NT 4.0 sdílení tiskárny, některé dokumenty vytištěny s nesprávné písmo. Jeden jediné úlohy může tisknout správně, ale následné úlohy nemusí vytisknout správně. Pokud tiskárna pozastavena při zařazení tyto úlohy, jejich vytisknout správně.

Příčina

K tomuto problému dochází při tisku více dokumentů, které obsahují písma TrueType na tiskovém serveru není k dispozici: Pokud při spuštění jiné takové úlohy zařazování je přítomen v tiskové frontě úlohy obsahující informace o písmo, písmo nebude použita pro druhém úlohu. Jako první práce zůstává ve frontě tiskárny, zařazování do tiskárny spustit všechny úlohy nebudou obsahovat informace potřebné písmo Pokud úloha používá písma TrueType tiskový server nemá k dispozici.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nainstalujte všechna písma TrueType k dispozici tisk klienty na tiskový server Windows NT.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v systému Windows NT verze 4.0. Tento problém byl opraven nejnovější USA Microsoft Windows NT 4.0 Aktualizace Service Pack. Informace o získání aktualizace service pack dotazu následující slovo Microsoft Knowledge Base (bez mezery):
V P SE C KB ÚT E R

Vlastnosti

ID článku: 165587 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnetwork KB165587 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:165587

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com