TrueType yazdırma uzak yazdırma sunucuları Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 165587 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Windows NT 4.0 istemciden bir Windows NT 4.0 bilgisayarına bir yazıcıyı paylaştırmayı yazdırılırken, bazı belgeleri yanlış yazı tipiyle yazdırılır. Tek tek iş doğru olarak yazdırabilir, ancak ardışık işleri düzgün yazdırılmayabilir. Yazıcı duraklatıldı, bu işlerin kuyruğa zaman, doğru yazdırma.

Neden

Birden çok yazdırma sunucusunda kullanılamaz TrueType yazı tipleri içeren belgeleri yazdırırken bu sorun oluşur: başka bir iş biriktirme işlemi başlatıldığında, yazı tipi bilgileri içeren bir iş yazıcı sırasında varsa, yazı tipi sonraki iş için kullanılmayacak. Ilk iş yazıcı sırasında kalır sürece, iş, yazdırma sunucusu yüklü TrueType yazı tipleri kullanıyorsa, yazıcı için biriktirme başlayan tüm işleri gerekli yazı tipi bilgileri içermez kullanılabilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, istemcilere Windows NT yazdırma sunucusuna yazdırmak kullanılabilir tüm TrueType yazı tiplerini yükleyin.

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT sürüm 4.0 olarak onaylamıştır. Bu sorun en son Microsoft Windows NT 4.0 ABD ' düzeltilmiştir Hizmet paketi. Sorguda (boşluksuz) Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük, hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için:
s e r <a1>v</a1> BİR c p k

Özellikler

Makale numarası: 165587 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnetwork KB165587 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:165587

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com