Ekleme veya kaldırma Windows Masaüstü Güncelleştirmesi nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 165695
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Internet Explorer 4.0 ile dahil Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşeni 4.01, 4.01 Service Pack 1, 4.01 Service Pack 2 ve Microsoft Windows 98 aşağıdakileri içerir Klasik Windows Kabuk geliştirmeleri:

 • Active Desktop.
 • Bir tek, özelleştirilebilir Explorer ile Web görünümü.
 • Web ile tümleşik Başlat menüsü ve görev çubuğu.
 • Açmak için tıklatın (çift tıklatma yerine) öğeleri bunları; en öğeler seçmek için işaretleyin.
Bu makalede nasıl ekleme veya kaldırma Windows Masaüstü Güncelleştirmesi 4.01, Internet Explorer 4.0, Windows 95 ve Windows NT 4.0 için 4.01 Service Pack 1 veya 4.01 Service Pack 2.

Not: Bu işletim sistemlerinde tümleşik bir parçası olduğundan, Windows 98, Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm, Microsoft Windows Millennium Edition (Me) veya Microsoft Windows 2000'den Windows Masaüstü güncelleştirmesini kaldıramazsınız.

Önemli: çalıştırdığınız Internet Explorer 5 veya daha sonra Microsoft Windows 95 veya Microsoft Windows NT ile Internet ile gelen Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşeni olmadan 4.0 Explorer 4.0, Internet Explorer 5 veya sonraki yapmadan önce kaldırmanız gerekir ekleme veya kaldırma Windows Masaüstü Güncelleştirmesi için bu makaledeki adımları Bileşen. Internet Explorer 5 veya sonraki sürümünü kaldırma hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
217344 Internet Explorer 5'i kaldırma
293907 Internet Explorer 6. 0'ı kaldırma
Internet Explorer 5'i kaldırmak %1 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız, Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşenini ekleme hakkında bilgi için aşağıdaki nota bakın. Örneğin, yedekleme kaldırmak veya kaldırma bilgileri, Internet Explorer 5 kaldırmak mümkün olmayabilir.

Not: Windows Masaüstü Güncelleştirmesi ise Internet Explorer 5 veya sonraki sürümü olsa da, şirket yöneticileri ile Internet Explorer 5 veya sonraki Internet Explorer Administration Kit (IEAK) kullanarak özelleştirilmiş sürümünü içerebilir. IEAK hakkında ek bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/ie/ieak/Previous/techinfo/ie50/default.mspx

Daha fazla bilgi

Windows Masaüstü Güncelleştirmesi'ni ekleme

Windows Masaüstü Güncelleştirmesi eklemek için yükleyin veya Internet Explorer'ı yeniden 4.x, Kurulum sırasında Evet ' i tıklatın gibi Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşenlerini yüklemeniz istenir:
 1. Ie4setup.exe dosyasını çift tıklayın yol\Internet explorer 4.0 Kur klasörü (burada yol Internet Explorer 4.x Kur klasörünün tam yolunu olur).
 2. Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşenleri yüklemeniz istendiğinde Evet'i tıklatın.
 3. Yükseltme yalnızca yeni öğeler veya Tüm bileşenlerini yeniden yüklemekiçin istenirse, Yalnızca yeni öğelere Yükselt'itıklatın, Tamam' ı tıklatın ve etkin Kur'a devam edin.
Not: Windows Masaüstü Güncelleştirmesi Yükleme sırasında Internet Explorer istenmez 4.x Kurulumu Aşağıdaki durumlardan birinde varsa:

 • Internet Explorer 4. 0 ' karşıdan yüklenebilen bir kopyası yüklüyorsanız bir klasörün yerel sabit diskinize veya ağ paylaşımına ve değil seçti Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşenleri karşıdan yükleyin.
 • Windows Masaüstü Güncelleştirmesi zaten yüklüyse ve siz yeniden yükleme Internet Explorer 4.x.
Önemli: Internet Explorer 4.x yüklenebilir artık Microsoft Web sitelerinden. Sonuç olarak, artık Windows Masaüstü Güncelleştirmesi Denetim Masası'ndaki Program Ekle/Kaldır yardımcı programını kullanarak, Microsoft Internet Explorer 4. 0' ı tıklatarak, Ekle/Kaldır' ı tıklatarak ve ardından'i tıklatarak ekleyebilirsiniz Web sitesinden Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bileşenini ekleme. Bu sadece aşağıdaki Microsoft Web sitesini açar veya açıklayan bir Microsoft Web sitesi ileti görüntüler "Sayfa bulunamıyor:"
http://www.microsoft.com/Windows/ie_intl/tr/
Windows Masaüstü Güncelleştirmesi bu Web sitesinden yükleyemezsiniz.

Windows Masaüstü Güncelleştirmesi'ni kaldırma

Windows Masaüstü güncelleştirmesini kaldırmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat' ı tıklatın, Ayarlar' a gidin, Denetim Masasıve sonra çift tıklatın. Program Ekle/Kaldır'ıtıklatın.
 2. Yükle/Kaldır sekmesini tıklatın, Microsoft Internet Explorer 4.0 yüklü programlar listesinde Ekle/Kaldır' ı tıklatın.
 3. ' I tıklatın Windows Masaüstü Güncelleştirmesi'ni kaldırmak, ancak Internet tut Explorer 4.0 Web tarayıcısı, sonra da Tamam' ı tıklatın.
 4. Geri Dönüşüm Kutusu'na herhangi bir dosya varsa, aşağıdaki iletiyi alırsınız İleti:
  Internet Explorer 4.0 biçimini değiştiren Geri Dönüşüm Kutusu.

  Öğelerden biri şu anda tutmak istiyorsanız Geri Dönüşüm Kutusu, Geri Dönüşüm Kutusu'nu açın ve öğeleri Taşı farklı bir konuma.

  Geri Dönüşüm Kutusu'ndaki tüm öğeleri kalıcı olarak silmek için ve devam etmek, Tamam'ı tıklatın.
  Geri Dönüşüm Kutusu'na hiçbir dosya olduğundan emin olduğunuzda, Tamam ' ı tıklatın geri yüklemek istediğinizi.
Internet Explorer çalışan tüm programları kapatın ve yeniden yapılandırmak, Windows Masaüstü Güncelleştirmesi olmadan çalıştırmak için bir bilgisayar.

Özellikler

Makale numarası: 165695 - Last Review: 21 Mart 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbenv kbhowto kbui kbmt KB165695 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 165695
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com