INF: Bypass (núdzové) režim a DUMP TRANSAKCIU S NO_LOG

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 165918 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

V situáciách, časté, databázy môžu byť označené PODOZRIVÉHO spôsobené vymáhanie Chyba pri spustení. Spravidla to bráni niekto prístupe údaje. Je však možné ručne nastaviť stav PODOZRIVÉHO databáza "obísť režim" (nazývaný tiež "Núdzový režim") a vyberte alebo použitie Hromadný kópiu Program (BCP) skopírujte údaje. Zatiaľ čo môžete robiť žiadne pravidelné údaje modifikácií v režime obchvat, je možné spustiť DUMP TRANSAKCIE S NO_LOG. Všimnite si, že robí túto operáciu v obísť režim je Nepodporované a je potenciálne nebezpečné operácie.

Z podobných dôvodov, ak spustenie vymáhanie podniká dlhý čas, mali by ste nesmie prerušiť, nastaviť databázu v režime obchvat, a potom vykonajte VYČÍTAT transakcie S NO_LOG.

DALSIE INFORMACIE

Všetky kroky, ktoré VYČÍTAT transakcia zvyčajne prihlásený, tak je to Uhraditeľná a abortable. Avšak priestor denníka je spotrebovávaná DUMP príkaz sama. Ak denník transakcií je tak plný, že nedostatočné priestor existuje urobiť zapísaný VYČÍTAT TRANSAKCIU, môžete skrátiť možnosť S NO_LOG denník transakcií s žiadne logovanie.

DUMP transakcie S NO_LOG je relatívne bezpečné za normálnych podmienok. Server prijal opatrenia na zabezpečenie, že vymáhanie bude úspešná aj keď server nedokáže počas tejto operácie.

Za výnimočných okolností automatické obnovenie (nazývaný tiež spustenie vymáhanie) môžu zlyhať, označenie databázy PODOZRIVÉHO. Obnovenie zlyhá z konkrétneho dôvodu. Je veľmi dôležité poznamenať errorlog správy, ktoré pôvodne zapríčinili vymáhanie na neúspech, pretože to môže pomôcť diagnostikovať príčinu.

"Zhodnotenie" je proces dôslednosti databázy o prestavbu alebo Záhuba všetky transakcie, ktoré boli začali po alebo viazané ku čas poslednej checkpoint. Tento proces opiera o zápis do budúcnosti povaha transakcií (všetky zmenené stránky sú zapísané do denníka pred zapisujú do databázy). Obnovenie pozostáva z čítania každej záznam denníka, porovnávanie jeho timestamp časovej pečiatky zodpovedajúcej databáza stránky, a Záhuba zmena (v prípade nezapojené transakciu) alebo prestavbu zmena (v prípade spáchaný transakcie).Po konštatovaní errorlog správu, ktorý spôsobuje vymáhanie zlyhať, skúste Nastavenie stavu v databáze späť do NORMÁLU a reštartujte SQL Server vidieť Ak je vymáhanie úspešné druhýkrát. Môžete zmeniť stav databázy prostredníctvom prostriedky sp_resetstatus uložená procedúra. Toto je doplnkový uložené postup môžete nainštalovať z Instsupl.sql skript v Mssql\Install adresár. Ďalšie informácie nájdete "Obnovenie podozrenie stav" v Online dokumentácia.

Ak obnovenie stále zlyhá, poznámka sa chybové hlásenie a obráťte sa na primárny support provider. Mali by ste tiež overiť dostupnosť vašich posledných dobrej Zálohovanie, databázy, pretože môžu byť potrebné. Avšak veľa údajov v vaše Databáza je často stále k dispozícii, hoci transakčne (a fyzicky) nezlučiteľné. Nastavením stavu v databáze na môžete prístup k týmto údajom obchvat alebo núdzový režim. Nastavenie sysdatabases.status-32768 pre databázu SQL 6.5 a 32768 pre databázu SQL 7.0 sa vykonáva po zapnutí "umožňujú aktualizácie". Napríklad, použite nasledujúci príkaz pre databázu SQL 6.5:
   UPDATE SYSDATABASES SET STATUS=-32768 WHERE NAME='DBNAME'
				

Potom, čo robí, môžete zadať databázu a vyberte údaje alebo použiť BCP sa dostať von. Zatiaľ čo robí to, ale vo väčšine prípadov sa môžu vyskytnúť chyby Veľká časť údajov môže byť obnovený.

Vlastnosti

ID článku: 165918 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbusage kbmt KB165918 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:165918
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com