Yazıcı sürücüleri doğru olduğu WinNT Biriktirici Hizmeti doğrular.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 165962 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Neden

Windows NT yazıcı sürücüleri, bunlar derlendi donanım platformu bağlı belirli bir dizinde saklanır. Örneğin, ıntel platformu için sürücüler % Winnt%\System32\Spool\Drivers\W32x86 depolanır.

Önceki bir Windows NT sürüm 4.0 için Service Pack 2'de, bu yazıcı sürücüsünün, farklı donanım platformu derlendi, belirli donanım bir platform için bir alt dizini olarak bir yazıcı sürücüsü yüklemek mümkün. Şimdi bir donanım platformu için yazıcı sürücüsü yanlış alt Windows NT'de içine yükleniyor, yanlış bir yazıcı çıktısı neden olur.

Çözüm

Windows NT Server 4.0 Service Pack 2'de yazıcı sürücülerini yüklemesini, Windows NT Biriktirici hizmetinin Windows NT'NIN çalıştığı platformu için doğru mimarisi sürücülerdir doğrulayın.

Sürücü kopyalanan sonra Windows NT Biriktirici hizmetinin bir mimari türü doğrular. Bir mimari türü eşleşmiyor, Yükle iletişim kutusu yeniden görüntülenir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT sürüm 4.0 olarak onaylamıştır. Bu sorun, Microsoft Windows NT sürüm 4.0 için en son ABD hizmet paketinde düzeltilmiştir. Sorguda (boşluksuz) Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki sözcük, hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için:
s e r <a1>v</a1> BİR c p k

Özellikler

Makale numarası: 165962 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbprint KB165962 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:165962

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com