Bookshelf: Ulusal posta kodu dizin Bul %1

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 166040 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bookshelf içinde Ulusal beş basamaklı posta kodu ve Postane dizin içeriğini kitap biçiminde sunulur. POSTA kodu dizinin içeriğini Bookshelf adres oluşturma özelliği tümleştirilmiştir. Yalnızca Adres Oluşturucusu'nu kullanarak bir ZıP kodu bilgilerini elde edebilirsiniz.

Microsoft Bookshelf için ambalaj Ulusal beş basamaklı posta kodu ve Postane Directory defterlerinden Bookshelf dahil olarak gösterir. Bu kitapta ürünü görmek çalıştığınızda, diğer kullanılabilir defterleri ile birlikte listede yok.

Özellikler

Makale numarası: 166040 - Last Review: 16 Temmuz 2004 Cuma - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Bookshelf 95 Standard Edition
  • Microsoft Bookshelf 95 for Macintosh
  • Microsoft Bookshelf 95 Standard Edition
  • Microsoft Bookshelf 96-97 Standard Edition
  • Microsoft Bookshelf 96-97 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfaq kbmm kbmm kbusage kbusage KB166040 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:166040
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com