DOC: Instalace serveru Debugger T-SQL poskytuje nesprávné umístění

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 166280 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Dokumentace pro nastavení ladění na straně serveru T-SQL nesprávně uvedeno v adresáři \CliSrv\Tsql\SrvSetup instalace jazyka organizace můžete najít Sdi_nt4.exe a Readme.txt.

V dokumentaci, která by v adresáři \Tools\Tsql\Srvsetup CD-ROM Enterprise jazyka nalezen v souboru Readme.txt.

Sdi_nt4.exe je umístěn v adresáři CliSrv\Tsql\SrvSetup CD-ROM jazyka Enterprise Edition verze 5.0 a v adresáři sqdbg_ss\ na CD-ROM jazyka Enterprise Edition verze 6.0 dvě. Pro Visual Basic 6.0 spusťte soubor setup.exe nalezen v adresáři sqdbg_ss\. Pro Visual Basic 5.0 v systému Windows NT 4.0 spusťte instalační program Sdi_nt4.exe.

Další informace

Opravená verze v dokumentaci je následující:

Instalace na straně serveru

S SQL Server verze 6.5 a Service Pack 1 nainstalována můžete nainstalovat a registrovat rozhraní SQL Debugger a automatizace vzdálené komponenty na serveru. Tyto součásti jsou umístěny v adresáři \Tools\Tsql\Srvsetup CD-ROM Enterprise jazyka. V systému Windows NT 4.0 spusťte instalační program Sdi_nt4.exe.

Poznámka: pro nastavení na Server Windows NT 3.51, je nutné ručně zkopírovat a zaregistrovat potřebné soubory. Úplné pokyny pro tento proces jsou zahrnuty v souboru Readme.txt v adresáři \Tools\Tsql\Srvsetup CD-ROM Enterprise jazyka.

(c) 1997 Microsoft Corporation, všechny rezervované práv. Příspěvky Jan Fowler, Microsoft Corporation.

Vlastnosti

ID článku: 166280 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Basic 5.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdocerr kbdocfix kbinfo KB166280 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:166280

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com