Zdroje informací o vlastních formulářích a programování v aplikaci Outlook 97

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 166368 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, kde lze nalézt informace o tom, jak customizeOutlook 97 formuláře a vytvoření řešení s aplikací Outlook.

Témata jsou rozdělena v následujících oblastech:

Další informace

Jsou k dispozici o vývoji vlastních formulářů aplikace Outlook nebo aplikace Outlook mnoho prostředků.

Důležité Mnoho zdrojů v tomto článku obsahují informace o aplikaci Microsoft Outlook 98 a Microsoft Outlook 2000, která nemusí vztahovat k aplikaci Outlook 97. Aplikace Outlook 2000 podporuje Visual Basic pro aplikace a modelu COM Doplňky, které poskytují programovací prostředí úrovni aplikace. Tento druh programování není možné v aplikaci Outlook 97; v programovacím jazyce C/C++ pro vytvoření kódu na úrovni aplikace v aplikaci Outlook 97, je nutné vytvořit rozšíření klienta Exchange. Však většina vlastních formulářů aplikace Outlook v aplikaci Outlook 2000 dokumentaci platí pro aplikace Outlook 97 protože vlastních formulářů změnilo jen málo mezi Outlook 97 a novějších verzích aplikace Outlook.

Nejčastější dotazy

Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
170783 Otázky týkající se přizpůsobení nebo programování v aplikaci Outlook

Formuláře aplikace Outlook a soubory nápovědy jazyka Visual Basic

Soubor Olfrmhlp.exe obsahuje nápovědu aplikace Outlook doplněk s detailedinformation o tom, jak používat a vytvářet formuláře v aplikaci Outlook 97. Další informace o získání tohoto souboru nápovědy, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
161082 Nápověda k dispozici formuláře aplikace Microsoft Outlook
Nápověda pro Visual Basic pro aplikace Outlook je soubor umístěn v ValuPack folderof Microsoft Office nebo aplikace Outlook CD-ROM. Chcete-li nainstalovat tento soubor nápovědy:

Poznámka: Pokud jste nainstalovali sadu Office nebo aplikaci Outlook v podnikové síti, požádejte správce sítě, kde jsou umístěny soubory sady ValuPack. Pokud youinstalled program z 3, 5palcových disket, sady ValuPack je notincluded. Můžete najít tyto soubory na webu společnosti Microsoft. Chcete-li to provést, přejděte na příkaz Microsoft v síti WWW v nabídce Nápověda a potom klepněte na příkaz Online podpora.
 1. Zavřete všechny otevřené soubory nápovědy.
 2. Do jednotky CD-ROM vložte disk CD-ROM Microsoft Office nebo samostatného disku CD-ROM aplikace Outlook.
 3. Ve složce ValuPack poklepejte na složku MoreHelp.
 4. Klepněte na soubor Vbaoutl.hlp, stiskněte a podržte stisknutou klávesu CTRL a potom klepněte na soubor Vbaoutl.cnt tak, aby oba soubory jsou vybrány.
 5. Tyto dva soubory zkopírujte do složky Program Files\Microsoft Office\Office. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na vybrané soubory a potom klepněte na příkaz Kopírovat. Ve složce Office klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast a potom klepněte na příkaz Vložit.
 6. Po zobrazení výzvy k nahrazení existující verze těchto souborů, klepněte na tlačítko Ano.
 7. Chcete-li aktualizovat obsah a rejstřík, aby zahrnovaly témata v souborech, které jste právě zkopírovali, klepněte na tlačítko Najít v nabídce Start a klepněte na příkaz soubory či složky.
 8. Do pole název zadejte *.GID.
 9. V rozevíracím seznamu Oblast hledání zadejte c:\program files\microsoft office\officea potom klepněte na tlačítko Najít.
 10. Pokud názvy souborů se zobrazí v dialogovém okně, vyberte všechny názvy souborů (CTRL + A) a v nabídce soubor klepněte na příkaz Odstranit .

Microsoft Developer Network Online

Microsoft Developer Network Online (MSDN) poskytuje širokou škálu dokumentaci vztahující se k vývoji řešení s aplikací Outlook. Vzhledem k tomu, že je aplikace Outlook klienta Microsoft Exchange Server a součástí sady Office, dokumentace je k dispozici v obou těchto oblastech na webu MSDN. Primární dokumentaci sady Office je k dispozici ve složce nejvyšší úrovně dokumentaci pro vývojáře sady Office. Primární Exchange Server informace jsou uvedeny ve složce Platform SDK v části Messaging and Collaboration Services. Ujistěte se, že procházet ostatní složky nejvyšší úrovně, například složky technické články a Backgrounders. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/library/default.ASP
Na následujícím webu MSDN Office Developer poskytuje širokou škálu informací o tom, jak vytvářet řešení, která vycházejí z Office:
http://msdn.microsoft.com/Office
Microsoft Exchange Server Developer Center webu poskytuje širokou škálu informací o tom, jak vytvářet řešení na platformě Exchange:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/Exchange/default.aspx
Následující Microsoft Scripting WWW web poskytuje často kladené otázky, ukázkový kód, dokumentaci a bezplatné soubory ke stažení pro uživatele, kteří používají VBScript:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms950396.aspx

Znalostní báze Microsoft Knowledge Base

Aboutissues aktuální informace, které se vztahují k vytvoření řešení aplikace Outlook naleznete v Microsoft Knowledge Base. Mnoho návodů jsou také zahrnuty do znalostní báze. Snadněji najít články, většina článků, které souvisejí s vlastní řešení pro aplikaci Outlook obsahuje dotaz termín "OutSol97" (bez uvozovek). Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/search/

Webové servery třetích stran

Na následujících webech jiných výrobců poskytuje informace o vytvoření řešení aplikace Outlook:
Aplikace Outlook a Exchange zdroje pro vývojáře
http://www.OutlookExchange.com
Aplikace Outlook a Exchange Solutions Center (Slipstick Systems)
http://www.slipstick.com

Knihy

Tvorba aplikací pomocí aplikace Microsoft Outlook 2002
podle Randy Byrne, Microsoft Press (0-7356-1273-0)
Nakladatelství Microsoft Press Online

Programování aplikace Microsoft Outlook a Microsoft Exchange 2003, třetí vydání
podle Thomas Rizza, Microsoft Press (0-7356-. 1464-4)
Nakladatelství Microsoft Press Online

Samostudium programování aplikace Outlook 2000 do 24 hodin
podle Sue Mosher stiskněte Edice nakladatelství Sams (ISBN 0-672-31651-X)

Vývoj aplikací pomocí aplikace Outlook 2000, CDO, Exchange a aplikace Visual Basic
Raffaele Piemonte a Scott uživatele, Addison-Wesley Pub Co. (ISBN: 0-201-61575-4)

Programování aplikace Microsoft Outlook 2000
Gordon Padwick a Slovenské Ken stiskněte Edice nakladatelství Sams (ISBN: 0-672-31549-1)

Aplikace Outlook 2000 VBA Programátorská Reference
podle Dwayne Gifford, Worx Press (ISBN: 1 861 00253 X)

Profesionální programování aplikace Outlook 2000
Ken Slovack, Chris Burnham a Dwayne Gifford, Worx Press (ISBN: 1 861 00331 5)

Dalších knih o vývoji řešení týkající se zasílání zpráv naleznete na následujícím webu společnosti SlipStick Systems:
http://www.slipstick.com/Books/dev.htm
Poznámka: Obecné informace o nabídkách nakladatelstvím Microsoft Press zavolejte na (číslo 800) MSPRESS nakladatelství Microsoft Press nebo zobrazení na následujícím webu společnosti Microsoft Press:
http://mspress.microsoft.com

Časopisy

Aplikace Microsoft Outlook & Exchange
Poradce pro Media, Inc.
http://exchangeadvisor.com

Služby odborné pomoci společnosti Microsoft

Další informace o typu podpory, které může poskytnout podporu služby (technické) klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
234322 Získání podpory pro řešení Microsoft Office

Poskytovatelé řešení

Informace o poskytovateli řešení v místní síti obraťte se na Microsoft na čísle (800) střediska v USA nebo v Kanadě (800) 563-9048 prodej poskytovatele řešení a informace o řádku. Informace o podpoře inother umístění, obraťte se na místní pobočku společnosti Microsoft.

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce Tyto kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za přesnost kontaktních informací jiných dodavatelů.

Vlastnosti

ID článku: 166368 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbhowto kbprogramming kbmt KB166368 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 166368

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com