XWEB: MMP MAPI ve CDO oluşturan dosyaları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 166599 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemekle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Birlikte çalışma veri nesneleri (CDO) veya ileti uygulama programlama arabirimi (MAPI) bir ASP sayfası Microsoft Exchange Server 5. 5'i veya Microsoft Exchange 2000 Server üzerindeki bilgilere erişmek için kullandığınızda, .mmp uzantılı dosyaları, varsayılan olarak % windir % dizininde oluşturulur.

Neden

Genişletilmiş MAPI tarafından kullanılan geçici bir dosya .mmp dosyasıdır (ve dolayısıyla CDO) etkin oturum sırasında belirli bir profil bilgilerini depolamak için. Bu dosya, kullanıcı oturumu kapattığında oturumu kapatıldıktan sonra silinmelidir.

Bu dosyalar, ASP sayfasını çalıştıran hesabın dinamik olarak oluşturulur, çünkü (genellikle Microsoft ınternet ınformation Server (IIS) anonim oturum açma hesabının: IUSR_Server) izinlerini değiştir % windir % dizininde olması gerekir.

Dizin .mmp dosyaları oluşturur denetlemek için kullanabilir, ayrıca, bir kayıt defteri anahtarı var.

Ek bilgi

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.
Aşağıdaki kayıt defteri anahtarı varsa, .mmp dosyaları varsa yerine \WINNT dizin oluşturulacak:
Hkey_local_machıne/Software/Microsoft/Windows Messaging Subsystem
Kayıt defteri girdisi oluşturmak için aşağıdakileri yapın:
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe) başlatın ve aşağıdaki anahtara gidin:
  Hkey_local_machıne/Software/Microsoft/Windows Messaging Subsystem
 2. Düzen menüsünde, Değer Ekle'yi tıklatın.
 3. Aşağıdaki değerleri yazın:
String Value: ProfileDirectory 
Value Data: Path to the directory you want the temporary files to be created in.
Example: C:\MyComputer\Temporary.
				
Kayıt defteri anahtar/değer yoksa, önce Winnt dizine .mmp dosyalar oluşturulabilir.

NOTLARı
 • IIS anonim oturum açma hesabının (varsayılan olarak IUSR_Server) ProfileDirectory için değeri olarak belirtilen dizini değiştirme izinleri olması gerekir.
 • Bu kayıt defteri anahtarının kayıt defteri anahtarı ayarlandığında, MAPI kullanan bir işlem zaten çalışıyorsa, işlem, bu nedenle işlem eski konum MMP dosyasını depolamak üzere kullanmaya devam sonra MAPI olacak yalnızca denetleyin. MAPI, kayıt defteri anahtarı okunamadı zorlamak için durdurun ve MAPI kullanan işlemini yeniden başlatın.

  IIS bir asp sayfası DLLHost.exe altında çalışıyorsa, örneğin, daha sonra DLLHost.exe bu kayıt defteri anahtarı'nı kullanmak için yeniden başlatılmalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 166599 - Last Review: 26 Şubat 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Internet Information Server 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbusage KB166599 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:166599

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com