OL97: Jak import a export textových dat s aplikací Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 167337 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak můžete použít Microsoft Outlook 97 Průvodce importem a exportem k importu textových dat do aplikace Outlook a Outlook data exportovat do textového souboru.

Převaděče dodávané s aplikací Outlook přímo neodpovídají formátu jiný program je užitečné použití textového souboru. Většina programů můžete exportovat a importovat textové soubory, takže textový soubor lze často použít jako společný formát souborů pro export a import dat s aplikací Outlook.

Další informace

Aplikace Outlook v Průvodci importem a exportem lze importovat a exportovat následující typy dat text:
Hodnoty oddělené čárkami (MS-DOS) hodnoty (Windows) oddělené čárkou karta hodnoty oddělené (MS-DOS) karta hodnoty oddělené (Windows)

MS-DOS A Windows

Volba mezi převaděčem pro systém MS-DOS a Windows závisí na znakové sadě textu použité v daných datech. Znakovou sadu ASCII používá mnoho programů v systému MS-DOS, znakovou sadu ANSI používá mnoho programů v systému Windows. Největší rozdíl mezi ASCII a ANSI jsou horní 128 znaků; nižší 128 znaků jsou stejné. Druhých 128 znaků je často označeno jako znaky s diakritikou. Mezi znaky s diakritikou sady ASCII patří různé grafické znaky, znaky s diakritikou sady ANSI zahrnují mezinárodně používané znaky a typografické symboly.

Čárka a karta

Znak použitý k oddělení (vymezení) každé pole v datech určuje Pokud použít čárku nebo tabulátor oddělených převaděč. Pokud otevřete data v aplikaci Microsoft Word 97 a vidíte čárkami mezi každé pole dat je oddělené čárkami. Oddělené čárkami hodnoty jsou někdy označovány jako soubor CSV. Pokud místo čárky zobrazit prostor mezi pole a potom data je buď kartu oddělené nebo pevnou šířku pole používá. Aplikace Outlook na kartě oddělené převaděč hledá mezi poli znak tabulátoru. V aplikaci Word 97 můžete vybrat možnost zobrazit nebo skrýt; karty se zobrazují jako šipky doprava přejděte a místa znaky zobrazují jako malé tečky.

Poznámka: Neukládat váš soubor jako dokument Word, protože aplikace Word používá jiný formát souboru.

Import dat text

Takto importovat data z textového souboru:
 1. V nabídce Soubor klepněte na příkaz "Import a export" otevřete Průvodce importem a exportem.
 2. V seznamu "Zvolte akci provést," klepněte na položku "Importovat z Schedule+ nebo jiného programu nebo souboru" a klepněte na tlačítko Další.
 3. V "SELECT souboru typ importovat z", klepnutím vyberte typ souboru, který odpovídá dat a klepněte na tlačítko Další.
 4. V "soubor importu", zadejte cestu a název souboru, který chcete importovat, nebo klepněte na tlačítko Procházet a přejděte k souboru a klepnutím Další.
 5. V "Vybrat cílovou složku," klepněte na složku, kterou chcete importovat a klepněte na tlačítko Další.
 6. "Připojit vlastní pole" klepněte, pokud chcete řídit, jak mapovat pole z textových dat do cílové složky polí, jinak klepněte na tlačítko Dokončit.

Export textových dat

 1. V nabídce Soubor klepněte na příkaz Import a export otevřete Průvodce importem a exportem.
 2. V seznamu "Zvolte akci provést," klepněte na tlačítko "Exportovat do souboru" a klepněte na tlačítko Další.
 3. V "Vyberte složku, ze které chcete exportovat," klepněte na složku, kterou chcete exportovat a klepněte na tlačítko Další.
 4. V seznamu "Vytvořit soubor typu," klepněte na formát souboru chcete export a klepněte na tlačítko Další.
 5. V "uložit exportován soubor jako", zadejte cestu a název souboru chcete export a klepněte na tlačítko Další.
 6. Pokud chcete řídit způsob mapování polí ze složky do textového souboru, jinak klepněte na tlačítko Dokončit, klepněte na tlačítko Připojit vlastní pole.

Odkazy

Další informace o typech souborů můžete importovat a exportovat, zadejte v pomocníkem import export klepněte na tlačítko Hledat a potom klepněte na tlačítko Zobrazit "soubor typy importovat nebo exportovat z aplikace Outlook. „

Vlastnosti

ID článku: 167337 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbexport kbfaq kbhowto kbimport kbmigrate KB167337 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:167337

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com