PUB: "otomatik olarak ek kağıt boyutları Seç" NT üzerinde kullanılamaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 167426 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sürüm 3.0, Microsoft Windows NT, sürüm 4.0, Windows 95, Microsoft Publisher 97 ya da Microsoft Publisher çalıştırıyorsanız, "Otomatik Seç 'Ek' kağıt boyutları" onay kutusu, dış yazıcı Kur Sihirbazı'nda her zaman kullanılamaz. Sonra "Yazdırma için dış yazıcı" komutunu kullanıyorsanız, kağıt boyutu yok yazdırılabilir kırpma işaretleri veya kayıt işaretleri sonuçta varsayılan olarak, sayfa boyutu eşleşir.

Pratik Çözüm

Ek kağıt boyutları Windows NT'DE kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek kağıt boyutunu el ile değiştirin:
 1. Yayını açın.
 2. Dosya menüsünden Sayfa Yapısı'nı tıklatın.
 3. Sayfa Yapısı iletişim kutusunda, özel bir boyutu tıklatın. Genişlik ve Yükseklik kutularını, yayınınız için boyutları yazın. Örneğin, tamamlanmış yayınınız letter boyutunda olmasını istiyorsanız (8.5 "x 11"), 8,5 "<a0>Genişlik</a0> kutusunda ve 11" yüksekliği yazın kutusunu.
 4. Tamam'ı tıklatın.
 5. Dosya menüsünde "Dış ağ yazıcısına yazdırma."

  Not: sırasıyla içinde çalışmak için bu adımı için önceden dışarıda yazıcı Kurulum Sihirbazını çalıştırmalısınız.
 6. Özellikler'i tıklatın.
 7. Gelişmiş sekmesini tıklatın.
 8. Kağıt/Çıkış simgesinin yanında artı işareti varsa, bunu tıklatın. Kağıt boyutu</a0> simgesini tıklatın.
 9. "Kağıt boyutu ayarı değiştir" listesinde kullanmak istediğiniz kağıt boyutunu tıklatın. Örneğin, yayınınız letter boyutlu, Letter.Extra'i tıklatın. Yayınınızı legal-size Legal.Extra tıklatın.
 10. Tamam'ı tıklatın.
 11. Tamam'ı tıklatın ve istediğiniz tüm ek yazdırma seçenekleri olun.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun için onaylamıştır. Bu sorun, Microsoft Publisher 98'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Ek kağıt boyutları, yaklaşık bir inç uzun ve standart kağıt boyutları daha geniş olan. Örneğin, Letter Extra 9.5 "x 12" dır (standart mektup Kağıt 8.5 "x 11" içindir.) Yarım inç çok kenar boşluğu, kırpma işaretleri, kayıt işaretleri ve son yazdırılan yayında görünmesini istediğiniz diğer bilgileri yazdırmak için yer sağlar. Extra-sized kağıdı yazdırdığınızda, genellikle, çok yarı son ürünü inç kapalı kırpın.

Windows 95 ve Windows NT sürüm 3.51, yayınınız için standart bir kağıt boyutu ayarlayın ve sonra Publisher'ın otomatik olarak "Yazdırmak için dış yazıcı" komutunu kullandığınızda, uygun ek kağıt boyutları kullanarak yazdırma söyleyin. Publisher, kırpma işaretleri ve kayıt işaretleri kenar boşluklarında yerleştirir. Publisher otomatik olarak Windows NT sürüm 4.0 altında bunu yapamaz.

Daha fazla bilgi için, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalelerine bakın:
108676PUB: Kırpma işaretleri her zaman yazdırma Not

Özellikler

Makale numarası: 167426 - Last Review: 21 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Mircrosoft Publisher 3.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbprint kbui KB167426 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:167426

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com