Při obnově DHCP na přepínaných sítí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 168455 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Neobdrží-li klient připojen k přepínač sítě Ethernet obnovených IP DHCP Adresa během spouštění. Uvolnění a obnovení adresy IP ručně funguje.

Nebo klient se pokouší použít preboot spuštění (PXE) schopnosti síťový adaptér nainstalovat ze serveru pro vzdálenou instalaci systému Windows 2000, Windows 2000 Professional nemusí být schopen přijímat nabídky DHCP nebo Bootp.

Příčina

Některé přepínače Ethernet obsahují funkci, která kontroluje porty pro smyčku podmínky, když se aktivuje porty (Toto je režim učení pro sloučení tree algorithm). Pokud je nalezen smyčky, přenos není povolena přes port. Tato podmínka smyčky kontrola trvá přibližně 10- 15 sekund, během kterých jeví být v počítači se systémem Windows NT Workstation v síti dosud žádné přenosy je předávány. Některé novější přepínač funkce, jako je například Port Trunking nebo agregace portů může dále zvýšit problém. DHCPREQUEST paket (spolu s veškerou další odchozí komunikaci v té době) bude ztraceno.

Máte-li na konci portu rozbočovače, rozbočovač bude již uvedly port up. Pouze se nezdaří, když je připojen přímo k přepínači.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte STA stromu algoritmus funkci přepínač Ethernet. To nemusí být nutné na všechny výrobky přepínače, někteří dodavatelé vám umožňuje jednoduše přesunout stromu spanning tree Inicializace na pozadí. Díky téměř k portu přepínače okamžitě se stanou funkční, ale stále preform STA zjišťování stromu v na pozadí (neblokové). Všimněte si, že spanning tree je pouze nezbytné na portech, které se připojují k další přepínače (nebo mosty). Navíc pokud je povolen Port Trunking nebo agregace portů na porty attched klientům DHCP, poté zakázání těchto funkcí nebo převést na statickou adresu IP klienta, pokud tyto funkce jsou vyžadovány. Porty mají pouze klienti připojení nemají potřeba stromu spanning tree povolena. Pro informace, jak postupovat, obraťte se na výrobce přepínače.

Vlastnosti

ID článku: 168455 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnetwork kbprb kbmt KB168455 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:168455

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com