OL97: Gelen Kutusu Onarım Aracı nasıl bulunur ve çalıştırılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 168648 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Gelen Kutusu Onarım Aracı, kişisel klasör (.pst) dosyalarıyla ilişkili davranışları giderilmesine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir araçtır. Ayrıca çevrimdışı depo (.ost) posta ileti dosyaları ve (.mmf) onarır. Gelen Kutusu Onarım Aracı, Microsoft Windows 95 ve Microsoft Office 97 CD-ROM'undaki birlikte gelir.

Daha fazla bilgi

Gelen Kutusu Onarım Aracı'nı Windows 95'in yüklediyseniz, aşağıdaki adımları izleyin. Bu aracı kullanmak için:
  1. ' I tıklatın Başlat, işaret Programlar, işaret Donatılarve sonra Sistem Araçları.
  2. ' I tıklatın Gelen Kutusu Onarım Aracı.
Gelen Kutusu Onarım Aracı, Sistem Araçları altında listelenmiyorsa, olmayabilir Windows 95'in bir parçası olarak yüklenmiş. Bu durumda, Office 97 CD-ROM'UNDAN çalıştırmak isteyebilirsiniz. Kopyalamak gerekmez dosyayı sabit diskinize bu yana, yalnızca ender durumlarda kullanılan bir araçtır.

Gelen Kutusu Onarım Aracı, Office 97 CD-ROM'UNDAN çalıştırmak için şu adımları izleyin:
  1. Microsoft Office 97 CD'sini CD-ROM sürücüsüne yerleştirin. CD-ROM'un içeriğini otomatik olarak görüntülenmiyor, sağ Başlat,'ı tıklatın Keşfedinve sonra CD-ROM sürücünüzü tıklatın.
  2. Office klasörünü çift tıklatın ve sonra WMS klasörünü çift tıklatın.
  3. Windows 95 veya Windows NT 4.0 çalıştırıyorsanız, Win95 klasörü çift tıklatın. Windows NT 3.51 çalıştıran çift tıklatın, Winnt klasörü.
  4. Çift tıklatın Scanpst.exe Gelen Kutusu Onarım Aracı'nı başlatmak için.

Özellikler

Makale numarası: 168648 - Last Review: 21 Nisan 2013 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbmt KB168648 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 168648
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com