Ako nastaviť prevzatie Internet pre Comdlg32.ocx

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 168917
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

CommonDialog ovládanie poskytuje štandardné sadu dialógové okná pre operácie, ako je otváranie a ukladanie súborov, nastavenie možnosti pre tlač, a Výber farieb a písma. Tento článok dokumenty ako nastaviť kontrola na úspešné použitie v programe Internet Explorer.

CommonDialog ovládanie je licencovaný ovládací prvok, ktorý lodí s programom Visual Basic (VB) 5.0. Len vývojári s platnú licenciu návrhu na kontrolu môžu rozložiť kontroly na použitie v ich žiadostiach alebo na ich Web stránky. Kontroly a návrhu licenciu možno získať sťahovanie VB 5.0 kontrolu vytvorenie Edition (VBCCE), nákup VB 5.0, alebo nákup Visual InterDev.

Ak chcete použiť ovládací prvok na webovej stránke, licenciu balíka súboru (.lpk súbor) pre kontrolu musia byť vytvorené. Tento súbor .lpk potom odkazuje Webová stránka. Ak existuje viacero licencované ovládacie prvky na stránke, jediného .LPK súbor musí byť vytvorený pre všetky z nich.

DALSIE INFORMACIE

Tento článok pokrýva generuje .lpk súbor a pomocou na webovej stránke.

Spoločnosť Microsoft poskytuje súbor typu .cab podpísaný, ktoré môžu odkazovať na inštaláciu CommonDialog kontrola. Ak sa použije tento súbor .cab, webovú stránku ktorá používa kontrolu vyzerať takto:
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>Some Page</TITLE>
</HEAD>
<BODY>

<OBJECT CLASSID="clsid:5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331">
    <PARAM NAME="LPKPath" VALUE="comdlg.lpk">
</OBJECT>

<OBJECT ID="CommonDialog1" WIDTH=32 HEIGHT=32
    CLASSID="CLSID:F9043C85-F6F2-101A-A3C9-08002B2F49FB"
    CODEBASE="http://activex.microsoft.com/controls/vb5/comdlg32.cab">
</OBJECT>

</BODY>
</HTML>
				
Všimnite si, že Comdlg.lpk je súbor, ktorý ste vytvorené a názov je svojvoľné. Tiež, umiestnenie súboru je relatívna vzhľadom na súbor HTML. Tu súbory HTML a .lpk sa predpokladá, že sa v tom istom adresári.

ODKAZY

Ďalšie informácie o používaní licencovaný ovládacie prvky ActiveX v internete Explorer, prečítajte si nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
159923 Ako používať ovládacie prvky ActiveX licenciou v programe Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 168917 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbsetup kbmt KB168917 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:168917
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com