XADM: Tipy pre riadenie verejných priečinkov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 169198 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje niekoľko tipov pre ovládanie verejné priečinky v Organizácia servera Microsoft Exchange.

DALSIE INFORMACIE

  1. Navrhnúť systém verejného priečinka pre vašu organizáciu. Rozhodnúť, ako verejné priečinky sa použije vo vašej organizácii na usporiadanie údajov a ako uľahčiť ľahký prístup k údajom vo verejných priečinkoch. Napríklad, môžete mať verejné priečinky usporiadané podľa zemepisného umiestnenia (sever Ameriky, Európy, a tak ďalej), alebo účtovných jednotiek (financie, Marketing, Rozvoj), alebo akýkoľvek iný spôsob, ktorý pracuje vo vašej organizácii.
  2. Keď základný verejný priečinok design je na mieste, vytvoriť hornej úrovne verejných priečinkov.
  3. Kontrolou ktorí používatelia môžete vytvoriť hornej úrovni verejné priečinky. To umožňuje Správca servera Microsoft Exchange na kontrolu základnú štruktúru ako informácie vo verejných priečinkoch je organizovaná. Správca môže kontrolou ktorí používatelia môžete vytvoriť najvyššie úrovne verejných priečinkov pomocou Správca servera Exchange program.

    Podľa stránky objektu, vyberte položku Konfigurácia a potom si vlastnosti Informácie sklad str?ínky objekt. Prejdite na hornej úrovni Vytvorenie stránky priečinka.
  4. Správca servera Exchange môžete tiež ovládať ako verejného priečinka hierarchia sa zobrazí pre jednotlivých používateľov nastavením klienta Povolenia pre jednotlivé priečinky. Každý verejný priečinok má vlastnosť názvom priečinka viditeľné. Ak toto povolenie nie udeľuje používateľovi, potom tento používateľ nemôže zobraziť tento verejný priečinok v hierarchii verejný priečinok. Napríklad, ak všetky verejné priečinky v priečinku s názvom financie by nemusia byť dostupné pre všetkých užívateľov iných než hornej úrovni manažérov, Priečinok sa dajú nastaviť predvolené povolenia na tento verejný priečinok Viditeľné povolenie zrušené. Jednotlivým používateľom alebo distribučné zoznamy používateľov ktorí potrebujú prístup do priečinkov môžete potom poskytuje práva schopný zobraziť priečinku financie.
  5. Vytvorenie repliky verejné priečinky na rôznych serveroch v závislosti na tom, ako mnohí používatelia potrebovať prístup k verejným priečinkom a druhy prepojení siete. Napríklad, ak verejný priečinok je prístupný všetkým užívateľom vo vašej organizácii, môže byť užitočné pridať repliky tohto priečinka ostatné servery a iné stránky. Ak prepojení siete sú dostatočné, Pridať verejný priečinok afinitu môže byť tiež alternatívu k replikáciu priečinky.

Vlastnosti

ID článku: 169198 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB169198 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:169198
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com