INF: Vzdálené volání procedur s servery Sybase SQL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 169283 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Server server vzdálených volání procedur (RPC) mezi Microsoft SQL Server a SQL serverem Sybase nemusí při určitých situacích správně pracovat. Pokud jste pryč prostřednictvím všechny RPC odstraňování potíží a konfiguraci procedury jako dokumentována v SQL Server Books Online, ale stále nelze provádět jej správně fungovat, měli obrátit Sybase daného produktu Release bulletinech pro odpovídající verze serverů SQL Sybase účastní RPC.

Další informace

Vzdálené volání procedur mezi servery Microsoft SQL a Sybase SQL Server verze 4.x práce obecně jemné. Však Pokud používáte 11.x nebo Sybase SQL Server verze 10.x, může dojít k problémům z servery Microsoft SQL nebo provádění RPC. Další informace o těchto problémech RPC obraťte bulletinech Release Sybase daného produktu, které jsou obvykle k dispozici prostřednictvím balíčky produktu Sybase SQL Server, Sybase's znalostní báze kompaktní disk (AnswerBase) nebo Sybase's webové adrese http://www.sybase.com/.

Vlastnosti

ID článku: 169283 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbinfo KB169283 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:169283

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com