INF: Sybase SQL Server ile uzak yordam çağrıları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 169283 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft SQL Server ve SQL Server Sybase arasında sunucu ve sunucu uzak yordam çağrıları (RPC), belirli durumlar altında düzgün çalışmayabilir. SQL Server Books Online'da içinde belirtildiği gibi tüm RPC sorun giderme ve yapılandırma yordamlar aracılığıyla gitti, ancak hala yapılamıyor düzgün çalışması, karşılık gelen RPC söz konusu Sybase SQL Server sürümleri için Sybase'nın ürün Release bültenleri başvurmalısınız.

Daha fazla bilgi

Uzak yordam çağrıları'nın Microsoft SQL Servers Sybase SQL Server sürüm 4.x arasındaki genellikle bağdaştırıcımla. Sybase SQL Server sürüm 10.x veya 11.x kullanıyorsanız, ancak sizin için veya Microsoft SQL Servers, RPC çalıştırma sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu RPC sorunları hakkında daha fazla bilgi için lütfen Sybase SQL Server ürün paketlerinde, Sybase'nın Bilgi Bankası CD'sini (AnswerBase) veya http://www.sybase.com/. Sybase'nın ınternet Web sitesi aracılığıyla genellikle kullanılabilir Sybase'nın ürün Release bültenleri başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 169283 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbinfo KB169283 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:169283

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com