PPT97: Çizim araç çubuğu gizli sunu simge durumunda.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 169962 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir sunuya birden fazla sunu açık olması ve sunuları program penceresinde düzenlenir azaltmak, simge durumuna küçültülmüş sunu kaybolur.

Not: program penceresinin içinde birden fazla sunu düzenlemek için <a0></a0>, Tümünü Yerleştir'i pencere menüsünü tıklatın.

Neden

Ne zaman sunuyu PowerPoint 97 normal slayt görünümünde iken, Çizim araç çubuğu üstünde simge durumuna küçültülmüş sunu sits başlık çubuğunda simge durumuna küçültün. Ekranda düzenlendiği birden çok sunuyu olması ve bir sunuda en aza indirmek, simge durumuna küçültülmüş sunu <a2>Çizim</a2> araç gizlenmiştir.

Çizim araç Microsoft PowerPoint 97'de varsayılan olarak ekranın üzerinde yerleştirildi.

Not:, Sürüm 7.0 Windows 95 için Microsoft PowerPoint'te benzer BIR belirti olmuyor. PowerPoint 7. 0'da, simge durumuna küçültülmüş sunuları ekranın altında yuvalanmış araç çubuğu üstünde sit değil. Simge durumuna küçültülmüş sunular, her zaman sol köşesine çalışma alanı içinde sit. Program penceresinin sağ tarafındaki sunuyu simge durumuna küçültüldüğünde, bu nedenle, sunuyu program penceresinin sol tarafındaki gizlenir.

Çözüm

Gizli bir sunuyu geri yüklemek için <a0></a0>, aşağıdakilerden birini yapın:
 • Pencere menüsünde gizli sunuyu tıklatın.

  -VEYA-
 • Çizim araç çubuğunu, yeni bir konuma taşıyın.

  Araç çubuklarını taşıma hakkında daha fazla bilgi için Office Yardımcısı'nı tıklatın, araç çubuklarını taşıma yazın, Ara'yı tıklatın ve sonra "araç çubuğu taşıma" görüntülemek için tıklatın

  Not:, yardımcıyı gizli, Office Yardımcısı standart araç çubuğu düğmesini tıklatın. Microsoft Yardım, bilgisayarınızda yüklü değilse, lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
  120802Office: Bir tek bir Office programı veya bileşeni Ekle/Kaldır nasıl

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun için onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 169962 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft PowerPoint 97 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 95 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbusage KB169962 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:169962

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com