Podíly clusteru zobrazena v seznamu procházet v jiné názvy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 170762 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vytvořte prostředek sdílení souborů v rámci clusteru serveru může být moci zobrazit sdílené položky v seznamech procházení pod více serverů.

Příčina

Microsoft Cluster Server umožňuje prostředky přesunut z jednoho serveru na jiný v clusteru. Při síťové sdílené položky je definována jako prostředek clusteru, sdílené položky je nabízena službou server na uzel konkrétnímu clusteru. Z důvodu více názvy sítě, které může patřit do stejného počítače sdílené prostředky pod tyto názvy se může zobrazit a může být také přístupný prostřednictvím jejich. Toto chování je záměrné.

Poznámka: je velmi důležité použít síťový název přidružené skupiny, do které patří sdílený prostředek. Pokud selhání skupiny jiného uzlu clusteru prostředek bude k dispozici pouze prostřednictvím sítě název skupiny a pomocí jiných názvů sítě na jiný uzel. Proto pokud klient používá nesprávný síťový název, ji může není obnovit síťová připojení po převzetí služeb.

Navíc pokud na serveru vytvořit sdílené položky a nevytvářejte je jako prostředku v rámci softwaru clusteru sdílené složky nebude možné selhání jinému uzlu. Potom považován místní sdílené položky.

Řešení

Chcete-li zabránit přerušení připojení klienta, zkontrolujte, zda klienti použít síťový název přidružené skupiny patří sdílený prostředek.

Vlastnosti

ID článku: 170762 - Poslední aktualizace: 1. března 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Cluster Server 1.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbsetup KB170762 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:170762

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com