Pripojiteľnosť oneskorenia s viacerými redirectors nainštalovaný

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 171386 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Môže sa vyskytnúť oneskorenie pri pokuse pripoji sa k prostriedkom siete od systému s viacerými redirectors nainštalovaný. Toto oneskorenie len deje prvýkrát pokúsite pripojenie.

PRICINA

Keď WNET API počiatočné UNC pripojenie je pokus o sieti Zdroj z systéme s viacerými redirectors, systém Windows NT odošle žiadosť poskytovateľovi viacerých UNC (MUP) aby určili, ktoré Presmerovač by spracovávať žiadosti.

RIESENIE

Windows NT 4.0

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
152734 Ako získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0

Systém Windows 2000 a Windows XP

Boli vykonané úpravy k MUP tak, aby, ak Presmerovač s najvyššou prioritou je najprv pokúsil úspešná reakcia, tie redirectors s nižšej priority, potom sú možné obísť a spojenie sa vykonávali prostredníctvom Presmerovač s najvyššou prioritou.

Umožňujúce touto schopnosťou vyžaduje aktualizované Mup.sys. Rýchlosť zlepšenie môže zvýšiť úpravou položky databázy registry DisableDFS.

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows

Upozornenie Nesprávne pomocou editora databázy Registry môže spôsobiť vážne problémy môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Microsoft nemôže zaručiť, že problémy vyplývajúce z nesprávneho použitia editora databázy Registry môžu byť vyriešené. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Informácie o tom, ako upraviť databázu registry, zobrazenie "zmena kľúče a Hodnoty"online tému Pomocníka pre Editor databázy Registry (Regedit.exe) alebo" pridať a Odstrániť informácie v databáze Registry"a"Upravovať údaje databázy Registry"online Nápoveda témy v Regedt32.exe. Všimnite si, že ste mali zálohovať register pred ho upravujete.
 1. Spustite Editor databázy Registry (Regedit.exe).
 2. Prejdite na nasledovný podkľúč:
     HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Mup
  						
 3. Vytvorte novú hodnotu pomocou nasledujúcich informácií:
     DisableDFS REG_DWORD
     Range: 0 or 1
     Default: 0 (Enabled)
  						

  Nastavte toto tla?idlo 1.

  Ak ste nastaviť kľúč DisableDFS 1, klient už prístup k Distributed File System Namespace. Toto zahŕňa SYSVOL Namespace v službe Active Directory. Nenastavujte tento kľúč 1 Ak klient je členom služby Active Directory.
Poznámka: Ak používate Novell IntranetWare klient, budete potrebovať nasledovať tieto kroky popri postupy uvedené vyššie:
 1. Spustite editor databázy registry (Regedt32.exe).
 2. Prejdite na nasledujúci kľúč:
     HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services
     \NetwareWorkstation\NetworkProvider
  						

  Poznámka: Vyššie kľúč databázy registry je jedna cesta; boli zabalené pre čitateľnosť.
 3. Kliknite Názov_zariadenia, kliknite na položku Upraviť a potom kliknite na položku reťazec.
 4. Zmeniť \Device\NetwareWorkstation na \Device\NetwareRedirector.
 5. Kliknite na tlačidlo OK zatvorte Editor databázy Registry a reštartujte počítač.

DALSIE INFORMACIE

MUP prvé stanovuje, či Distributed File System (Dfs) sa používa a odovzdá žiadosť Dfs.

MUP potom skontroluje jeho internej vyrovnávacej pamäte vidieť, či pripojenie mal boli vykonané predtým (položky vo vyrovnávacej pamäti MUP držané na 15 minút). MUP potom odošle žiadosť na každé Presmerovač, ktorá spracováva každú žiadosť synchrónne a pokúša sa identifikáciu prostriedku v sieti, zápasy žiadosť. Po všetkých redirectors vrátiť, MUP rozhodne (založené na reakciu a priorita) ktoré Presmerovač žiadosti bude používať.

Oneskorenia pochádzajú z dvoch miest: prvý, pokus o získanie prístupu zdrojov prostredníctvom Dfs a po druhé, MUP musí čakať a prijať všetky odpovede od všetkých redirectors pred dokončením žiadosť. Preto, aj keď zdroj je ľahko dostupné a prístupné počas jedného Presmerovač, žiadosť sa musí predložiť ešte počas ostatných nainštalovaných redirectors pred žiadosť dokončí.

V závislosti od počtu časovač konfiguráciách, protokoly a redirectors pre pripojenie, tieto oneskorenia môžu prekročiť 13 sekúnd každej počiatočnými pripojenie.

Ako príklad sa použije presmerovávač siete NetWare.

Pokus o pripojenie počiatočné UNC ilustruje:
 1. Žiadosť UNC aplikácie robí.
 2. DFS skontrolovať a žiadosť spracováva, ak je zapnutá Dfs.
 3. MUP potom skontroluje MUP cache pre nedávne pripojenie.
 4. MUP potom robí dotaz na prvý Presmerovač, NetWare v tomto Príklad a Presmerovač reaguje.

  Poznámka: Návrat je okamžité ako NetWare používa len IPX a hovory sú rýchlo.
 5. MUP odošle žiadosť na druhý Presmerovač, Microsoft v tejto napríklad, a druhý Presmerovač reaguje.

  Poznámka: Oneskorenie Microsoft Presmerovač závisí na protokoly . S TCP/IP, oneskorenia existuje ako názov prostriedku je Dotazovaná prostredníctvom služby WINS, vysielania, súbor LMHOSTS, DNS, a tak ďalej. Napríklad, predvolené oneskorenia pre h-uzol klienta je 13 sekúnd.
 6. Prioritou je priradená každej redirector Dotazovaná tak ak obidve redirectors úspešne, vráti prioritu sa používa na označenie ktoré Presmerovač berie požiadavku.
 7. Popisovač prostriedku vráti žiadosť na základe MUP na rozhodnutie.
Ak bola podaná žiadosť aplikácie pre NetWare prostriedok, uplatňovanie by malo čakať na Microsoft Presmerovač na timeout… pred návratom popisovača prostriedku.

Prioritou pre redirectors je možné nakonfigurovať pomocou takto kroky:
 1. Spustite nástroj na sieť v ovládacom paneli.
 2. Kliknite na položku služby a kliknite na príkaz vstupu siete.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v systéme Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 a systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 171386 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbnetwork kbmt KB171386 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:171386

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com