Jak nakonfigurovat systém Active Desktop

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 171437 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
POZNÁMKA:: Informace v tomto článku platí pro uživatele aplikace Internet Explorer 5 pouze v případě, že je nainstalována součást Windows Desktop Update. Tato součást je nainstalován systém Windows 98 nebo můžete nainstalovat aplikaci Internet Explorer 4.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Active Desktop můžete použít tak, aby vaše plocha aktu jako vlastní osobní webové stránky. Můžete zobrazit kousků své oblíbené weby přímo na pracovní ploše a automaticky je aktualizovat. Je možné kdykoli snadno přizpůsobit systém Active Desktop.

Tento článek popisuje, jak nakonfigurovat systém Active Desktop. Následující témata:

 • Jak povolit a zakázat systém Active Desktop
 • Jak položky systému Active Desktop přidat na plochu
 • Jak vytvořit webové stránky tapetu plochy

Další informace

Jak povolit a zakázat systém Active Desktop

Chcete-li povolit systém Active Desktop, klepněte pravým tlačítkem myši do prázdné oblasti na ploše přejděte na položku systému Active Desktop a klepněte na tlačítko Zobrazit jako stránku WWW (zaškrtnutí Zobrazí se). Chcete-li zakázat systém Active Desktop, klepněte na tlačítko Zobrazit jako stránku WWW zrušte zaškrtnutí políčka.

Jak položka systému Active Desktop přidat na plochu

Položka systému Active Desktop je jednoduše webovou stránku. Aktivní obsah může obsahovat můžete změnit, například burzovní telegraf nebo mapu počasí. Přidání aktivního Plocha položky, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom Poklepejte na ikonu Obrazovka.
 2. Klepněte na kartu Web a potom klepněte na tlačítko Nový.
 3. Chcete-li používat položky systému Active Desktop z komponenty pracovní plochy Galerie na webu společnosti Microsoft, klepněte na tlačítko Ano. Chcete-li použít sadu webových souborů webu jako položky systému Active Desktop, klepněte na tlačítko Ne a poté buď zadejte Web Adresa webu, který chcete použít, nebo klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte pevný disk.

Jak vytvořit webovou stránku tapety na plochu

Chcete-li webové stránky tapety plochy, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom Poklepejte na ikonu Obrazovka.
 2. Na kartě pozadí klepněte na tlačítko Procházet.
 3. V dialogovém okně Procházet klepněte na dokument ve formátu HTML.
 4. Vyhledejte soubor na pevném disku, který má htm nebo HTML a pak klepněte na Otevřít.
 5. Klepněte na tlačítko OK.
POZNÁMKA:: Můžete také všechny grafiky na webové stránce klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na tlačítko Nastavit jako tapetu tak, aby tento obrázek tapety plochy.

Jak odstranit položky Active Desktop z pracovní plochy

Chcete-li odstranit položku systému Active Desktop, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom Poklepejte na ikonu Obrazovka.
 2. Klepněte na kartu Web.
 3. Klepněte na příslušný server WWW a potom klepněte na tlačítko Odstranit.
 4. Klepněte na tlačítko Ano potvrďte odstranění.
 5. Klepněte na tlačítko OK.
POZNÁMKA:: Pro aplikaci Internet Explorer 4 Toto odstraní všechny odebíraný obsah. Pro aplikaci Internet Explorer 5 Toto odstraní veškerý obsah z "položky Pole Synchronizovat".

Vlastnosti

ID článku: 171437 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbui kbmt KB171437 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:171437
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com