MS-DOS aplikace vstupně-výstupní operace příčiny disketová jednotka přístup

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 171940 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci aktualizace Service Pack 3 pro systém Windows NT 4.0, aplikace systému MS-DOS může snaží o neoprávněný přístup do disketové jednotky při provádění vstupně-výstupní operace, jako je například soubor otevřít nebo uložit soubor. Disketová jednotka světla zůstane osvětlené po dobu několika sekund až několik minut.

Příčina

Windows NT Service Pack 3 byla aktualizována podsystému NTVDM zachovat v synchronizaci s Win32. Tak při aplikaci MS-DOS změní výchozí jednotka, Windows NT ověří v aktuálním adresáři novou výchozí jednotku.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, toto tlačítko se jednat o problém v systému Windows NT verze 4.0 s aktualizací Service Pack 3. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 171940 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbwinnt400sp4fix KB171940 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:171940

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com