Windows NT 4.0 Resource Kit'teki OH aracı nasıl kullanılır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 172710 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, izleme, Microsoft Windows NT Server 4.0 Resource Kit ek iki içinde bulunan (Oh.exe) OH aracı OH anlatılır. OH yardımcı programı, verilen herhangi bir zamanda belirli Hizmetleri tarafından kullanılan dosyalar, kayıt defteri anahtarlarının ve dizin olan monitör yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi

Bu komut satırı aracı, tüm açık pencereleri tutamaçlarını gösterir. Alternatif olarak, yalnızca belirli bir işlem, nesne türü veya nesne adı ile ilgili bilgileri görüntülemek için OH görüntü kısıtlayabilirsiniz. Bir paylaşım ihlali oluştuğunda ihlali bir anda bir dosya olan işlem bulmak için bu özellik yararlıdır.

Düzgün çalışabilmesi için <a0></a0>, OH, Windows NT Çekirdek için iç seçeneği etkin olmasını gerektirir. Bu seçenek, bağlantılı nesnenin türüne göre tüm nesnelerin listesini tutar. OH, bu seçeneği belirlemek algılarsa, OH, ayarlar ve seçenek etkili olmadan önce kullanıcının bilgisayarı yeniden başlatmalısınız bir ileti gönderir. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra OH yararlı sonuçlar verebilir.

Bağlantılı listenin her nesne için yük 8 bayt maliyetler. Isterseniz bu seçeneği daha sonra Gflags.exe'nda (Windows NT 4.0 Kaynak Seti) ile "Koru her tür için nesnelerin listesini" penceresinde genel bayrakları için onay kutusunu temizledikten sonra sistem yeniden devreden çıkarılabilir.

OH kullanmanın en uygun yolu, verileri bir metin dosyasına yöneltme sağlamaktır. Komut istemine:
Aman > ** *.txt {burada *** verdiğiniz adı}
Verileri görüntülemek için <a0></a0>, dosyayı, Notepad ile açın.

Referanslar

OH yardımcı programı hakkında ek bilgi için bir komut istemini türü aşağıdaki satırı yazın ve ENTER tuşuna basın:
Kullanımı OH /?

Özellikler

Makale numarası: 172710 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbtool KB172710 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:172710

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com