XADM: Riešenie problémov vysokej procesora V Store.exe

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 172813 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje kroky na riešenie problémov vysokej procesora v procese Store.exe. Vysoká procesora znamená, že Store.exe CPU využitie je neustále v rozsahu 90 až 100 percent. Malo by byť poznamenať, že to je však normálne procesora v Store.exe proces náhodne narastá, v závislosti od činnosti systému.

DALSIE INFORMACIE

Verzie systému Windows NT a Exchange Server, ktoré sú spustené bude určiť, ak problém možno vyriešiť akékoľvek balíky service pack alebo rýchlych opráv.

Systém Windows NT má RPC hot fix. Ďalšie informácie nájdete v téme Microsoft Článok databázy Knowledge Base 159176, "XADM: Store prestane reagovať s vysokým CPU Použitie."

Okrem toho, ak v počítači je spustený server Microsoft Exchange Server verziu 4.0 s balíkom Service Pack 4, rýchlej post-SP4, nachádzajúce sa na:
FTP://FTP.Microsoft.com/bussys/Exchange/Exchange-public/fixes/eng/ exchg4.0/Post-SP4-Store
By mali zahŕňať akékoľvek novšie ako Post-SP4-sklad opraviť balíky service pack Rýchla oprava.

Server Exchange Server, verzie 5.0 a 5.5, nájdete Microsoft Článok databázy Knowledge Base
181410, "Skladovať prestane reagovať s zaťažuje Procesor pre vlákno,"pre viac informácií.
Ak ani jeden z dvoch horúcich opravy vyriešiť problém, alebo ak už sú uplatňuje, postupujte nasledovne:

 1. Zastaviť priestor na ukladanie informácií a znova ho spustite. Nemá toto riešenie problém? Ako dlho trvá zastaviť?
 2. Ak je to možné, skúste reštartovať server. To pomôže?

  Ak to pomôže, je pravdepodobné, že priestor na ukladanie informácií je v poriadku, a "mimo" subjekt spôsobené skladu viset; to by mohlo byť poškodené správy, spojnice alebo žiadosť.
 3. MTA fronty zálohujete? Sú správy prichádzajúce alebo odchádzajúce?

  Ak áno, skúste odstránením najstaršie správy, vidieť, ak to rieši problém.
 4. Skúste, zastavenie MTA a iné konektory. Ak procesora kvapky, potom to môže byť jedným zastavil služieb, ktoré je skutočne príčinou problému.
 5. Skontrolujte, či existuje looping správy, ktoré môžu byť príčinou problém. Potvrdenie prečítania môže pomôcť s týmto.

  1. Tiež skontrolovať, ak sa rýchlo rastie Priv.edb alebo Pub.edb.
  2. Skontrolujte schránky zdrojov a verejný priečinok zdrojov v Exchange Server Administrator Program vidieť, ak existujú schránky alebo verejné priečinky rastie rýchlo.
 6. Sú používatelia môcť posielať a prijímať poštu? Sú klienti vnímavý alebo pomalé?

  Tieto informácie ukážu, ak je zavesené information store alebo jednoducho zaneprázdnení.
 7. Skontrolujte, ak je to problém s informácie ukladať súbory. Vykonaná akcia to urobiť, zastaviť priestor na ukladanie informácií, premenujte všetky adresáre Mdbdata skôr, vytvoriť nové Mdbdata skôr adresárov a začať ukladať informácie.

  Vyskytne sa problém znova?

  Ak sa vyskytne znova, problém nie je s information store súbory databázy. Ak ho znova nevyskytne, obnoviť pôvodné databázové súbory a spustite ISINTEG-patch.
 8. Existujú akékoľvek tretia-party aplikácií Exchange Server beží proti súkromný alebo verejný informácie ukladajú na tomto serveri?

  Skontrolujte súčasný prihlasovanie vo vlastnostiach súkromné informácie ukladanie a verejné informácie ukladať, určiť, ak existujú takéto program beží proti tejto informácie skladu.

  Produkty tretích strán môže spôsobiť vysoké procesora, ako aj vysokej využitie pamäte v Store.exe. Ak neexistujú žiadne tretej-party programy beží proti tejto služby information store, pokúste sa ich zastaviť.
 9. Existujú akékoľvek tretej strany vírus kontrolu programy beží na tomto Server?

  Ak áno, pokúste sa ich zastaviť.

  Aká je veľkosť súborov Priv.edb a Pub.edb? Máte dostatok voľného miesta na všetkých jednotkách? Môžu byť prospešné pre naplánovať Off-line Defrag dvoch .edb súborov.
 10. Ak žiadny z vyššie uvedené kroky tento problém rieši, zálohovať existujúce súbory databáz. Potom spustite ISINTEG-fix - pri a ISINTEG-opraviť - hospoda.
Ďalšie informácie, prečítajte si nasledujúce články v Microsoft Knowledge Base:
159297 XADM: Vysoká Store.exe procesora počas je údržba

159176XADM: Store prestane reagovať s zaťažuje Procesor

Vlastnosti

ID článku: 172813 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB172813 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:172813
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com