Odebrání "Procházet obejít kontrolu" způsobuje soubor kopírovat Přímá datové proudy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 172930 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Soubory obsažené v svazky systému Macintosh obsahují proudy (obsah zvláštní dat), které zahrnují informace dat rozvětvení. Soubory, které neobsahují informace o datovém proudu se klientům Macintosh zobrazí jako pouze text. Oznámenou problému dochází po kopírování souboru z jednoho adresáře. Operace kopírování může být provedena z počítače se systémem Windows NT Server nebo klient Macintosh; provedené žádný rozdíl. Po operaci kopírování proudu cílový soubor byl ztracen a soubor se nezobrazují klientům Macintosh jako soubor pouze text.

Tento problém kopie dochází na PDC nebo BDC serverů, ale není na členský server. Také dochází při doména uživatel práva pro „ Obejít křížovou kontrolu"(výchozí je Everyone) byla upravena tak, že žádní uživatelé uděleno toto právo pro doménu.

Příčina

NTFS byl provádění zaškrtnutí precluded kopírování datové proudy v případě, kde "Obejít křížovou kontrolu" byla odebrána z uživatelských práv.

Řešení

Tento problém vyřešit, obnovte doprava uživatele domény: Obejít křížovou kontrolu na hodnotu Všichni.

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 172930 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbnetwork KB172930 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:172930

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com