"Çapraz Denetimi Atlama" izninin kaldırılması dosya kopyalama işleminin akışları bırakmasına neden oluyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 172930 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Macintosh birimleri dosyaları veri çatalı bilgilerini içeren akışları (özel veri içeriği) içerir. Macintosh istemcilerinin, akış bilgileri içeren dosyaları salt metin dosyaları olarak görünür. Bildirilen sorun, bir dosyayı bir dizinden diğerine kopyaladıktan sonra oluşur. Kopyalama işlemi, Windows NT Server çalıştıran bir bilgisayardan veya bir Macintosh istemcisi tarafından gerçekleştirilebilir; bu fark yapılan. Kopyalama işlemi sonra hedef dosya akışı kesildi ve dosyanın Macintosh istemcilerine bir salt metin dosyası olarak görüntülendi.

PDC veya BDC sunucularda, ancak bir üye sunucuya, kopya sorun oluşur. Için etki alanı kullanıcı hakları tıklattığınızda da oluşur; bu nedenle, etki alanı için hiçbir kullanıcının bu hakkı verilen "Çapraz geçiş (Everyone varsayılandır) denetimini atla" değiştirildi.

Neden

NTFS, burada "Çapraz geçiş denetimini atla" kullanıcı hakları ' kaldırılmıştır durumda akış kopyalama precluded bir onay yapılıyor.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, etki alanı kullanıcı hakkını geri: Atla Gez Everyone denetimi.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 172930 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbnetwork KB172930 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:172930

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com