Vkládání list Excel může selhání V WINDOWSNT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 173191 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Funkce Vložit objektu kontejneru aplikace může selhat v případě aplikace serveru trvá dlouho načíst. Například pokud je zapnuta funkce autosave uzavřený a pokus o vložení tabulky Excel do dokumentu aplikace PowerPoint, všechny následující chyby může dojít:
Bohužel zdrojové aplikace je zaneprázdněna a nemůže reagovat okamžitě. Přepnout do jiné aplikace a zkuste problém vyřešit.
Nebo
Serverová aplikace, zdrojový soubor nebo položka nebyla nalezena. Přeinstalováním aplikace serveru.
Nebo
Serverová aplikace, zdrojový soubor nebo položka nebyla nalezena. Zkontrolujte, zda je aplikace správně nainstalována a že není odstraněna, přesunuta nebo přejmenován.

Příčina

Excel trvá načtení DOPLNĚK automatické ukládání povoleno více času. Zpoždění zatížení v aplikaci Excel je výsledkem vracených RPC_E_SERVERCALL_RETRYLATER. WINDOWSNT není správně zpracovává mechanismus opakování OLE a proto je vrácena RPC_E_CALL_REJECTED. To způsobí, že operace úspěšně dokončena.

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
 • 152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT 3.51

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
  Date   Time  Version   Size  File name   Platform
  -------------------------------------------------------------
  08/12/97 09:34p        48,112 scm.exe    x86
  08/12/97 08:33p        74,512 scm.exe    Alpha
				

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Vlastnosti

ID článku: 173191 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 1.10
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB173191 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:173191

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com