Žádný soubor Memory.dmp vytvořené pomocí nad 1.7 GB RAM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 173277 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V systémech, kde překračuje 1.7 GB RAM soubory Memory.dmp není generovány, přestože je na spouštěcí jednotce k dispozici dostatečná stránkovací soubor (RAM + 11 MB).

Navíc vyrobeného větší obrázky souboru Memory.dmp (použitím opravy hotfix odkazované níže) by měl být několika nástrojů pro podporu aktualizován číst větší obrázky Memory.dmp. Bez tyto aktualizované soubory pro dumpchk, dumpexam, i386kd (nebo alphakd mip, ppc) a je generována windbg následující chybová zpráva:
Inicializovat soubor s výpisem < cesta soubor_výpisu >.

Příčina

Několik příčin byly izolované související mapování zobrazení paměti velmi velké obrázky.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0Pro vaši potřebu Anglická verze této opravy hotfix po aktualizaci SP3 zaúčtován do následujícího umístění v Internetu. Společnost Microsoft však doporučuje nainstalovat systém Windows NT 4.0 Service Pack 4 Tento problém.

ftp://ftp.microsoft.com/bussys/winnt/winnt-public/fixes/usa/NT40/hotfixes-postSP3/2gcrash

  • Ntoskrnl.exe (nebo Ntkrnlmp.exe) a savedump.exe používají vytvářejí větší soubory Memory.dmp.
  • Dumpchk.exe a Dumpexam.exe slouží k ověření větší soubory Memory.dmp.
Může být tento problém vyřešit omezením maximální velikost paměti RAM, systém přistupuje k 1.7 GB nebo menší. Použijte / maxmem = v souboru Boot.ini přepínač. Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
108393Možnost MAXMEM v souboru Boot.ini systému Windows NT (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 173277 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kberrmsg kbfix KB173277 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:173277

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com