Windows NT Server nástroje pro systém Windows NT Workstation 4.0 k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 173673 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje nástroje systému Windows NT Server pro systém Windows NT Workstation 4.0. Tyto nástroje jsou k dispozici v samorozbalovací soubor Srvtools.exe a v následující složce na disku CD-ROM se systémem Windows NT 4.0 Server:

Clients\Srvtools\Winnt

Následující soubor je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Srvtools.exe now
Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft je prohledáván soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke aktuální antivirový software, která byla k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny tohoto souboru.

Další informace

Systému Windows NT Server nástroje pro systém Windows NT Workstation 4.0 umožňují systému Windows NT 4.0 pracovní stanice vzdáleně spravovat servery a řadiče domény Windows NT 3.x a 4.0.

Systému Windows NT Server nástroje pro systém Windows NT Workstation 4.0 k dispozici v souboru Srvtools.exe zahrnují správce serveru a Správce uživatelů.

Systému Windows NT Server nástroje pro systém Windows NT Workstation 4.0 k dispozici na disku CD-ROM se systémem Windows NT 4.0 Server patří správce DHCP, Editor systémových zásad, Správce vzdáleného přístupu, RemoteBoot správce a správce služby WINS, vedle správce serveru a Správce uživatelů.

Chcete-li nainstalovat nástroje Server Windows NT k dispozici v souboru Srvtools.exe v systému Windows NT Workstation 4.0, postupujte takto:

  1. Rozbalte soubor Srvtools.exe ve složce % SystemRoot%\System32.
  2. Vytvořit ikony na ploše pro srvmgr.exe (Server Manager) a soubory Usrmgr.exe (Správce uživatelů pro domény) ve složce % SystemRoot%\System32.
Poznámka: Nástroje, které jsou k dispozici v souboru Srvtools.exe jsou určeny pro použití pouze v systému Windows NT Workstation 4.0 v počítačích se systémem Intel.

Chcete-li nainstalovat nástroje systému Windows NT Server ze systému Windows NT 4.0 Server CD-ROM v systému Windows NT Workstation 4.0, postupujte takto:

  1. Spusťte program Setup.bat ve složce Clients\Srvtools\Winnt na disku CD-ROM se systémem Windows NT 4.0 Server.
  2. Vytvořit ikony na ploše pro Dhcpadmn.exe (Správce DHCP), Poledit.exe (Editor systémových zásad), rasadmin.exe (Remote Access správce), Rplmgr.exe (RemoteBoot správce), srvmgr.exe (Server Manager), Usrmgr.exe (Správce uživatelů pro domény) a Winsadmn.exe (Správce služby WINS) soubory ve složce % SystemRoot%\System32.

Poznámka: Nástroje, které jsou k dispozici na disku CD-ROM se systémem Windows NT 4.0 Server, jsou pro použití v libovolné podporované platformě Windows NT 4.0 (DEC Alpha, Intel, MIPS nebo PowerPC)

Vlastnosti

ID článku: 173673 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical KB173673 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:173673

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com