Nástroje Windows NT Server Tools pre systém Windows NT Workstation 4.0 sú k dispozícii

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 173673 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje Windows NT Server Tools pre Windows NT Workstation 4.0. Tieto nástroje sú k dispozícii v samorozbaľovacie Srvtools.exe súboru a v priečinku systému Windows NT 4.0 na nasledujúce Server CD-ROM:

Clients\Srvtools\Winnt

V Stredisku pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft sú k dispozícii nasledujúce súbory na prevzatie:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevziať
Stiahnuť Srvtools.exe
Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft zo služieb Online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v čase jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.

DALSIE INFORMACIE

Windows NT Server Tools pre Windows NT Workstation 4.0 povoliť okná NT 4.0 stanovíšť vzdialene spravovať Windows NT 3.x a 4.0 servery a radiče domény.

Windows NT Server Tools pre Windows NT Workstation 4.0 dostupné v Srvtools.exe súbor patrí Server Manager a Správca používateľov.

Windows NT Server Tools pre Windows NT Workstation 4.0 dostupné na na disku CD-ROM systému Windows NT 4.0 Server zahŕňajú správca DHCP, systémovej politiky Editor, vzdialeného prístupu správcu, správcu pre vzdialené spúšťanie a WINS Manager, Popri Server Manager a Správca používateľov.

Inštalácia nástrojov Windows NT Server v súbore Srvtools.exe v systéme Windows NT Workstation 4.0, postupujte nasledovne:

  1. Rozbaľte súbor Srvtools.exe v priečinku % SystemRoot%\System32.
  2. Vytvorte ikony na pracovnej ploche pre Srvmgr.exe (Server Manager) a Usrmgr.exe (User Manager pre domény) súbory do vášho Do priečinka % SystemRoot%\System32.
Poznámka: Dostupné nástroje v súbore Srvtools.exe sú určené na použitie len na Windows NT Workstation 4.0 na počítačoch s procesorom Intel.

Ak chcete nainštalovať nástroje Windows NT Server Tools z Windows NT 4.0 Server CD-ROM disku v systéme Windows NT Workstation 4.0, postupujte nasledovne:

  1. Spustite program Setup.bat v priečinku Clients\Srvtools\Winnt Systém Windows NT 4.0 Server CD-ROM.
  2. Vytvorte ikony na pracovnej ploche pre Dhcpadmn.exe (DHCP Manager), Poledit.exe (Editor systémovej politiky), Rasadmin.exe (vzdialený prístup Správca), Rplmgr.exe (pre vzdialené spúšťanie Manager), Srvmgr.exe (Server Manager), Usrmgr.exe (User Manager pre domény) a Winsadmn.exe (WINS Manager) súbory v priečinku % SystemRoot%\System32.

Poznámka: Sú k dispozícii na disku CD-ROM s programom Windows NT 4.0 Server nástroje na použitie na všetky podporované platformy Windows NT 4.0 (DEC Alpha, Intel, MIPS, alebo PowerPC)

Vlastnosti

ID článku: 173673 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical kbmt KB173673 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:173673

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com