Windows NT Workstation 4.0 için Windows NT Server Tools Kullanıma Hazır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 173673 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows NT Server araçları için Windows NT Workstation 4.0. Bu araçları, kendi kendine ayıklanan Srvtools.exe dosya ve klasör Windows NT 4.0 Server CD-ROM'undaki kullanılabilir:

Alanları

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Srvtools.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Daha fazla bilgi

Windows NT Server araçları için Windows NT Workstation 4.0, Windows NT 3.x ve 4.0 sunucuları ve etki alanı denetleyicilerinde uzaktan yönetmek Windows NT 4.0 iş istasyonu izin ver.

Windows NT Server araçları için Windows NT Workstation 4.0 kullanılabilir Srvtools.exe dosyasında, Sunucu Yöneticisi'ni ve Kullanıcı Yöneticisi'ni içerir.

Windows NT Server araçları için Windows NT Workstation 4.0 Windows NT 4.0 Server CD-ROM'unda bulunan DHCP Yöneticisi, sistem ilkesi Düzenleyicisi'ni, Uzaktan Erişim Yöneticisi, RemoteBoot Yöneticisi ve Sunucu Yöneticisi'ni ve Kullanıcı Yöneticisi ek olarak WINS Yöneticisi içerir.

Kullanılabilir Windows NT Server Tools'un Windows NT Workstation 4.0 Srvtools.exe dosyasında yüklemek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Srvtools.exe dosyası %SystemRoot%\System32 klasörüne genişletin.
  2. Simgeleri masaüstünüze srvmgr.exe (Sunucu Yöneticisi) ve %systemroot%\System32 klasöründe Usrmgr.exe (User Manager for Domains'i) dosyaları oluşturun.
Not: Yalnızca Windows NT Workstation 4.0 ıntel tabanlı bilgisayarlarda kullanım Srvtools.exe dosya içindeki kullanılabilir araçlar içindir.

Windows NT Server Tools'un Windows NT Workstation 4.0, Windows NT 4.0 Server CD-ROM'u yükleyin için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Setup.bat programı, Windows NT 4.0 Server CD-ROM'unda alanları klasöründe çalıştırın.
  2. Simgeleri masaüstünüze Dhcpadmn.exe (DHCP Yöneticisi), Poledit.exe (Sistem ilke Düzenleyicisi), rasadmin.exe (Uzaktan Erişim Yöneticisi), Rplmgr.exe (RemoteBoot Yöneticisi), <a1>srvmgr.exe</a1> (Sunucu Yöneticisi), Usrmgr.exe (User Manager for Domains'i) ve %systemroot%\System32 klasöründe Winsadmn.exe (WINS Yöneticisi) dosyaları oluşturun.

Not: Windows NT 4.0 Server CD-ROM'unda bulunan Araçlar kullanılmak üzere desteklenen tüm Windows NT 4.0 platform (DEC Alpha, ıntel, MIPS veya PowerPC) olur.

Özellikler

Makale numarası: 173673 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbfile kbgraphxlinkcritical KB173673 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:173673

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com