Replikace registru na serveru Microsoft Cluster Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 174070 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Cluster Server (MSCS) umožňuje replikaci klíče registru určené jako přidružené obecné služby nebo obecné aplikace typů prostředků.

Další informace

MSCS umožňují typům prostředku Obecná služba a Obecná aplikace určit klíče v registru HKEY_LOCAL_MACHINE, které mají být replikovány do všech uzlů v clusteru.

Některé služby nebo aplikace mohou aktualizovat informace v registru jsou spuštěny pomocí funkcí registru systému Win32. MSCS poskytuje Kontrola registru, které nepatří ke clusteru, protokol vědomi aplikací, které může použití těchto funkcí. Kontrola registru pro tyto zdroje dochází při splnění následujících podmínek:

 • Zadáte-li nový klíč registru pro prostředek, zadaný klíč je checkpointed.
 • Při přechodu prostředku online, jsou klíče registru aktualizovány dříve checkpointed informace.
 • V případě, že prostředek je přepnut do režimu offline, budou uloženy všechny kontrolní body associcated s tímto zdrojem.
 • Pokud je prostředek v režimu online a změn v klíči registru, který je registrován v serverovém clusteru pro replikaci, zajistí MSCS zápis aktualizací do kontrolního bodu, který je udržován v zařízení kvora.
Pokud aktualizujete ručně tyto klíče registru aplikace nebo služby je offline, provedené změny pravděpodobně nebudou replikována možné nebo ztraceny. Chcete-li tomu zabránit, ruční změny při služba nebo aplikace zdroje je v režimu online.

Clustery, aplikací by měl provést při práci s klíči registru v HKEY_LOCAL_MACHINE\Cluster nastavit použití funkce registru clusteru, jak je stanoveno v rozhraní API clusteru. Další informace o tomto tématu naleznete MSCS Software Development Kit (SDK).

Vlastnosti

ID článku: 174070 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Cluster Server 1.1
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbproductlink kbinfo kbsetup KB174070 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:174070

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com