Silná hesla jsou požadované neplatná zpráva heslo

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 174076 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po změně hesla, zobrazí se chybová zpráva označující, že nesplňuje požadavky na heslo domény; však byly splněny požadavky uvedeného.

Příčina

Obvykle tato zpráva je správná; však při silná hesla jsou vyžadovány může existovat omezení efekt bude vyloučit mnoho hesel.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Poznámka: Tato oprava hotfix bude třeba použít u všech klientů. Klient je zodpovědný za mapování textová zpráva kód chyby vrácený ze serveru.

Další informace

Byl staré heslo chybová zpráva:

Nové heslo nesplňuje minimální požadavky historie délka nebo heslo domény.
Nové zprávy zobrazí po použití opravy jsou:

Nové heslo nesplňuje minimální požadavky historie délka nebo heslo domény. Web může také vyžadují hesla musí být kombinací velká písmena, malá písmena, čísla a bez alfanumerických znaků.

Heslo musí být alespoň < > #character dlouhé. Nové heslo nemůže být stejný jako vaše předchozí < #password >. Web může také vyžadují hesla musí být kombinací velká písmena, malá písmena, čísla a bez alfanumerických znaků.


V dialogovém okně předchozí numerické < # > pochází z zásady účtů ve Správci uživatelů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4 a Windows NT 4.0 Service Pack 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 174076 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsetup KB174076 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:174076

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com