WD97: systém Windows NT 4.0: „Uloženie súboru na automatickú obnovu je odložené ”

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 174162 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po zapnutí "uložiť automatickú obnovu info každý" možnosť (na nástroje v ponuke kliknite na položku Možnosti a potom kliknite na kartu Uloženie), nasledujúca chyba hlásenie sa môže zobraziť pri Word pokúša vykonať automatickú obnovu uložiť:
Uloženie súboru na automatickú obnovu je odložené na<filename.doc> </filename.doc>
Poznámka: "uložiť automatickú obnovu info každý" možnosť je zapnutá predvolene.

Toto chybové hlásenie dôjde, keď všetky tieto podmienky sú pravda:

 • Dokument programu Word predtým bola uložená na podiel na Microsoft Windows NT 4.0 hlavného radiča domény (PDC) a podiel je na Nová technológia súbor systému (NTFS) oblasť.
  a
 • Podiel povolenia sú nastavené na povolenia používateľa (Full Control) a NTFS pre podiel sú nastavené na správcu (Full Control) a <local group="" name="">(Full Control).</local>
  a
 • Ste prihlásení systému Windows NT 4.0 klienta stroj, a ste člen lokálnej zdieľané skupiny alebo globálne zdieľané skupiny je členom lokálnej skupiny zdieľané.
  a
 • "Súbory automatického obnovenia" cesta body do priečinka v oblasti NTFS na klientskeho počítača.

PRICINA

Word skopírovať atribúty zabezpečenia uloženému dokumentu a uplatňoval dočasný súbor, ktorý má stať najnovšie súbor pre automatické obnovenie. Word potom sa pokúša premenovať dočasný súbor:
Automatickú obnovu uložiť <filename>.asd </filename>
Premenovať zlyhá, pretože sú potrebné povolenia na premenovanie súboru odvodené z PDC lokálnej skupiny, ktorá je neznámy klientskeho počítača. Príkaz Uložiť ako sa nevykoná, pretože podobná premenovať operácia zlyhá.

Ďalšie informácie o bezpečnostných oprávnení na oblasť NTFS Prečítajte si nasledujúce články v databáze Microsoft Knowledge Base:
169387 OFF97: Bezpečnostné požiadavky pri použití oblastiach so systémom NTFS

178565 OFF97: Riešení problémov s programami balíka Office pod Windows NT 4.0
100108 Prehľad súborových systémov FAT, HPFS a NTFS (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je čiastočne alebo celý v angličtine.)

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte Microsoft Office 97 pre Windows Service Uvoľnenie 2 (SR2).

Dočasne obísť tento problém, vykonajte jednu z nasledovných možností:

 • Zmeňte cestu automatickú obnovu oblasti FAT na oblasť.

  Pre ďalšie informácie pozri článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
  77535 WD: Nastavenie AutoSave cestu v programe Word

  -alebo-
 • Aby používateľ členom Workstation\Administrators.
  -alebo-
 • Pridať doménu používateľov k adresáru povoleniami na serveri, a dať Domény používateľom úplný prístup k zdieľaniu.
  -alebo-
 • Dať existujúcich globálnych skupín povolení pre adresár.
Poznámka: pre technickú pomoc pri pridaním členom skupiny alebo zmenou povolenia pre používateľov, obráťte sa na technickú podporu spoločnosti Microsoft pre Systém Windows NT 4.0.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, to je problém v produktoch spoločnosti Microsoft uvedené na začiatku tohto článku. Tento problém bol opravený v Microsoft Office 97 pre Windows Service Release 2 (SR-2).

Ďalšie informácie o SR-2, prečítajte si nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
151261 OFF97: Ako získať a nainštalovať MS Office 97 SR-2

DALSIE INFORMACIE

Po zatvorení programu Word, dočasný súbor môžu zostať automatickú "obnovu súbory"umiestnenie uvedené na karte Umiestnenie súborov (kliknite na možnosti Ponuka Nástroje). Pretože program Word skopírovať atribúty zabezpečenia ulo?ené v dokumente a uplatňovať ich v dočasnom súbore, pravdepodobne nemáte potrebné povolenia na odstraňovanie dočasný súbor.

Okrem toho, ak otvoríte súbor zo zdieľaného priečinka na serveri Windows NT (Oblasti NTFS), je možné uložiť súbor do priečinka miestnych na počítači klienta (oblasti NTFS). Tento problém sa môže vyskytnúť, ak buď nastavenia umožniť rýchle ukladanie alebo umožniť ukladanie na pozadí (kliknite Možnosti v ponuke Nástroje a potom kliknite na kartu Uloženie) sú vypnuté. keď, kedy si skúste robiť to, môže sa zobraziť nasledovné chybové hlásenie:
Word nemôže dokončiť uložiť kvôli chybe povolenia súboru.

Vlastnosti

ID článku: 174162 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Word 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB174162 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:174162
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com