WD97: Windows NT 4.0: "Otomatik Kurtarma dosyası kaydediliyor ertelenen"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 174162 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Etkinleştirdikten sonra "Otomatik Kurtarma bilgilerini Kaydet her" seçeneği (Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın ve sonra Kaydet</a0> sekmesini tıklatın), Word, bir Otomatik Kurtarma kayıt yapmak çalıştığında aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:
Otomatik Kurtarma dosyası kaydediliyor <filename.doc> için ertelendi
Not: "Otomatik Kurtarma bilgilerini Kaydet her" seçeneği varsayılan olarak açıktır.

Bu hata iletisi, aşağıdaki koşulların tümü geçerli olduğunda ortaya çıkar:

 • Word belgeyi daha önce bir paylaşım için bir Microsoft Windows NT 4.0 birincil etki alanı denetleyicisinde (PDC) kaydedildi ve yeni teknoloji Dosya Sistemi'ne (NTFS) bir bölüme paylaşımdır.
  -ve-
 • Paylaşım izinleri, kullanıcı (tam denetim)</a0> olarak ayarlanır ve NTFS izinleri paylaşım için <a1>yönetici</a1> (tam denetim) ve < yerel grup adı > ayarlanır (tam denetim).
  -ve-
 • Bir Windows NT 4.0 istemci bilgisayara açmış ve paylaşılan yerel grubu ya da paylaşılan yerel grubunun üyesi olan paylaşılan bir genel grubun üyesi olur.
  -ve-
 • Bir istemci bilgisayarda bir NTFS bölümü klasöründe "Otomatik Kurtarma dosyaları" yolu gösteriyor.

Neden

Word, kaydedilen belge güvenlik özniteliklerini kopyalar ve bunları en son Otomatik Kurtarma dosyası için olan geçici dosyasına uygulanan. Sonra girişimleri için geçici dosyayı yeniden adlandırmak için word:
<filename>.Asd, Otomatik Kurtarma kaydetme
Dosyayı yeniden adlandırmak için gerekli izinlere istemci makinede bilinmiyorsa, yerel Grup PDC türetilir yeniden adlandırma başarısız olur. Benzer bir yeniden adlandırma işlemi başarısız farklı komut başarısız olur.

Bir NTFS bölümünde güvenlik izinleri hakkında ek bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri bakın:
169387OFF97: NTFS bölümleri kullanılırken güvenlik gereksinimleri

178565OFF97: Office programlarını Windows NT 4.0 altında sorun giderme
100108FAT, HPFS ve NTFS dosya sistemlerine genel bakış (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Service Release 2 (SR2) için Microsoft Office 97'yi yükleyin.

Bu sorunu geçici olarak çözmek için <a0></a0>, aşağıdakilerden birini veya birkaçını yapın:

 • Otomatik Kurtarma yolu, bir FAT bölümü için değiştirin.

  Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
  77535WD: Word'de Otomatik Kaydet yolunu ayarlama

  -VEYA-
 • Kullanıcı Workstation\Administrators üye olun.
  -VEYA-
 • Etki alanı kullanıcıları sunucu üzerindeki Dizin izinlerini ekleyin ve paylaşım için etki alanı kullanıcıları'nın tam erişim verin.
  -VEYA-
 • Dizin için varolan genel grupların izinlerini verin.
Not: Ekleme, teknik yardım için bir üyesine bir grup veya kullanıcı izinlerini değiştirme temasa Microsoft Teknik destek için Windows NT 4. 0.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun için onaylamıştır. Bu sorun, Windows Service Release 2 (SR-2) için Microsoft Office 97'de giderilmiştir.

SR-2 hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
151261OFF97: Nasıl elde edilir ve MS Office 97 SR-2

Daha fazla bilgi

Word'Ü kapatın, sonra dosya konumları sekmesinde belirtilen konuma "Otomatik Kurtarma dosyaları" geçici dosya kalabilir (Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın). Word, kaydedilen belge güvenlik özniteliklerini kopyalar ve bunları geçici dosyasına uygulanan geçici dosyayı silmek için gerekli izinleri olmayabilir.

Buna ek olarak, Windows NT sunucusuna (NTFS bölümünde) üzerinde paylaşılan bir klasörden bir dosya açarsanız, dosyayı yerel klasörünüze istemci makinenize (NTFS bölümü) kaydedemedi olabilir. Bu sorun ya da oluşabilir, Hızlı kaydetme izin ver veya izin ver, arka plan kaydetme ayarlarını (Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın ve sonra Kaydet</a0> sekmesini tıklatın) devre dışı. Bunu yapmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Dosya izinleri hatası yüzünden kaydetme tamamlanamıyor.

Özellikler

Makale numarası: 174162 - Last Review: 20 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB174162 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:174162
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com