Microsoft Exchange schránky zlúčiť informácie program (Exmerge.exe)

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 174197 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Microsoft Exchange schránky korešpondencie Program (Exmerge.exe) umožňuje správcovi servera Exchange na extrahovanie údajov z poštové schránky na serveri Exchange Server počítači a potom zlúčiť tieto údaje do rovnakej schránok na inom počítači, ktorý je spustený Exchange Server. Exchange Server 4.0, 5.0 a 5.5 verziu tohto programu je súčasťou Microsoft BackOffice Resource Kit, Second Edition. Exchange 2000 Server verzia Exmerge sa nachádza na CD Exchange 2000 Server v priečinku Support\Utils\I386\Exmerge.

Spustenie nástroja Exmerge musí skopírujte súbory Exmerge.exe a Exmerge.ini z disku CD do priečinka ExchSrvr\Bin na server pevný disk a spustite súbor .exe z tohto miesta.

ExMerge.exe skopíruje údaje zo zdrojového servera do osobných priečinkov (PST) súbory a potom zlučuje údaje v osobných priečinkov do poštové schránky na cieľovom serveri.

Poznámka: Exmerge nemôžete použiť na front-end serveroch, pretože front-end servre nepoznaj· ukladací priestor poštových schránok. Exmerge nemôže používať aj na recovery storage group, ktorá je namontovaná na klientskom serveri.

Program má dva režimy prevádzky: jeden krok a dvoch etapách.

V jednom kroku režime, program skopíruje údaje zo zdroja schránky do PST súbor a potom zlúčiť údaje v súbore osobných Priečinkov do rovnakej poštovej schránky na cieľový server. V tomto prípade schránky na cieľovom serveri musí mať rovnaký názov poštovej schránky a rovnakej ceste kontajnera. V Rozlišujúci názov (DN) schránky na cieľovom serveri je získané nahradením organizácia a stránky názvy v DN z Poštová schránka na zdrojovom serveri s organizáciou a stránky názvami cieľový server.

V dvoch etapách režime, používateľ má možnosť len kopírovanie údajov na PST súbory alebo zlúčenie údajov z PST súbory na server.

Pre tento program úspešne pracovať, byť prihlásený používateľ na Microsoft Windows NT s konto Exchange služby. Ak to nie je možné, potom aktuálne konto Windows NT musí mať povolenia na všetkých poštové schránky vybrané zlúčili.

Program vytvorí súbor denníka s názvom C:\Exmerge.log, ktorý obsahuje niektorú chyby, ktoré sa vyskytli počas operácie.

Exchange Server 4.0, 5.0 a 5.5 verziu tohto programu iba beží na Windows NT Server 4.0 alebo novšej. Exchange 2000 Server verziu tohto programu sa spúšťa iba na Microsoft Windows 2000 Server alebo novší.

Pred spustením tohto programu si skontrolujte, či Microsoft Outlook Client program Microsoft Exchange správca inštalujú na počítač, ktorý je Exmerge.exe beží.

Poznámka: Odporúčame, neinštalujte program Outlook na serveri Exchange. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
266418Spoločnosť Microsoft nepodporuje inštaláciu servera Exchange komponentov a Outlook na rovnakom počítači
Ak chcete spustiť program, kliknite dvakrát na Exmerge.exe program zo Prieskumníka systému Windows NT.

Táto verzia Exmerge.exe iba zlučuje priečinky používateľov a správy. To nepodporuje pravidlá pre doručenú poštu, formuláre a údaje programu Schedule+. ExMerge.exe zlučuje Outlook kalendára a kontaktov.

Správy skopíruje stratiť ich jednu inštanciu skladovania, čo môže viesť veľkosť súkromných ukladaciemu priestoru servera Exchange výrazne sa zvyšuje.

DALSIE INFORMACIE

Chcete prevziať Exmerge.exe, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/downloads/en/Details.aspx?FamilyID = 429163EC-DCDF-47DC-96DA-1C12D67327D5 &
Používať Exmerge.exe, keď nebude Štart úložisku informácií, vykonať nasledujúce kroky:

POZNÁMKA: Predpokladajme, výroba server nazýva SERVERP a ďalší test Server sa nazýva SERVERT.
 1. Vytvoriť nového skladu (prázdny) informácie o SERVERP pohybujú sa všetky súbory v adresári Exchsrvr\Mdbdata. To umožňuje informačná služba skladu spustiť.
 2. Alebo obnovovaní staré informácie ukladať na SERVERT.
 3. Zastavte službu ukladať informácie o SERVERP.
 4. Zastavte službu ukladať informácie o SERVERT.
 5. Na SERVERT, premenovať adresár Exchsrvr\Mdbdata na Mdbdata.old.
 6. Na SERVERT, vytvorte nový adresár s názvom Exchsrvr\Mdbdata.
 7. Na SERVERP, premenovať adresár Exchsrvr\Mdbdata na Mdbdata.new.
 8. Na SERVERP vytvorte nový adresár s názvom Exchsrvr\Mdbdata.
 9. Na SERVERP, z Exchsrvr\Mdbdata.new adresára skopírujte Priv.edb a Pub.edb súbory do adresára Exchsrvr\Mdbdata na SERVERT.
 10. Na SERVERT, z Exchsrvr\Mdbdata.old adresára skopírujte Priv.edb a Pub.edb súbory do adresára Exchsrvr\Mdbdata na SERVERP. Preto majú prohodit súborov Priv.edb a Pub.edb na dvoch serveroch.
 11. Na SERVERP, spustenie Isinteg-patch.
 12. Na SERVERT, spustenie Isinteg-patch.
 13. Spustite program Exmerge a teraz zlúčiť všetky údaje z SERVERT do SERVERP.
Ak máte problémy dostať poštové schránky na serveri, postupujte nasledovne:
 1. Skontrolujte názov servera.
 2. Skontrolovať názvy organizácie a lokality.
 3. Overiť, že adresár a informácie skladu spustené na Server. Zoznam poštových schránok Exmerge program dostane z information store, pretože tiež dostane veľkosť poštovej schránky.
 4. Niekedy zoznamu zobrazeného nemusí obsahovať všetky poštové schránky na serveri Exchange Server počítači. Poštové schránky, nikdy zapísané na nemajú žiadny Priestor na ukladanie informácií objekt. Preto tieto schránok nie sú zistený. Toto správanie je tiež všimol v programe Správca servera Exchange, pri zobrazení schránky zdrojov súkromných priestor na ukladanie informácií. Riešenie tohto problému je prihlásiť sa na Vymieňať klienta a e-mailovú správu poslať všetky poštové schránky na tomto serveri. Tým sa vytvorí poštovú schránku objekty v úložisku informácií pre všetky poštové schránky. (Tento krok sa vzťahuje na výmenu 4.0, 5.0, 5.5, nie na Exchange 2000)

Chybové hlásenia

Nasledujúce chybové hlásenie môže byť prihlásený, Exmerge.log:
Chyba pri konfigurovaní služby správ (MSEMS)
Toto chybové hlásenie je možné generovať ak neexistuje žiadne Adresár objekt objekt poštovej schránky, ktorý existuje v úložisku informácií.

Skontrolujte Schránky zdrojov stránky súkromných informácií ukladať v programe Správca a potom overte, či existuje adresár objektov pre poštové schránky uvedené v schránke zdrojov. Adresár objekty môžu byť vytvorené manuálne, alebo pomocou DS / je úprava.

POZNÁMKA: Prosím uistite sa, že môžete pochopiť dôsledky beží DS / je úprava pred spustením to.

Nasledujúca chyba môže tiež hlásené:
Chyba pri otváraní ukladanie správ (MSEMS). Overte, či máte správne povolenia na prihlásenie.
Uistite sa, že ste prihlásení do systému Windows NT použitím konta, ktoré má práva na schránok sa snažíte získať prístup, pomocou Exmerge.exe It môžu byť najjednoduchší na prihlásenie do systému Windows NT pomocou konto Exchange služby.

Ak sa zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba pri vytváraní Message Service (MSPST MS)
Uistite sa, že Exchange client je nainštalovaný na počítači, ExMerge.exe beží na.

Po použití nástroja Exmerge presunúť poštovej schránky používateľa, používatelia pomocou skladovanie v režime offline (OST) mať plne synchronizovať všetky priečinky. Ak obsah schránky chýbajú z akéhokoľvek dôvodu alebo stratili, správy, majú byť obnovená od OST. To zahŕňa pridania Osobné priečinky (PSTs) do profilu, počnúc klienta v režime offline, a manuálne premiestňovanie správ z OST PST a potom späť na poštovej schránke.

Ďalšie informácie o obnove správy z OST, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
163589Obnovenie zo OST po odstránení poštová schránka
Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
273642ExMerge nebude pracovať, ak máte Receive As a odoslať ako povolenia na sklade

Informácie o verzii

Verzie 1.3 opravenie problému si všimol, keď aliasy dlhšie ako 18 znakov dĺžka sa vyskytujú. Sa zapísala nasledujúca chyba:
Chyba pri vytváraní profil MAPI
Verzie 1.4 pridané funkcie pre individuálne kópiu správy, ak MAPI_W_PARTIAL_COMPLETION chyba sa vyskytuje. Pridať extra zapisovania do denníka pri chyby sa vyskytujú počas kopírovania správy.

Vlastnosti

ID článku: 174197 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Kľúčové slová: 
kberrmsg kbinfo kbmt KB174197 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:174197

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com