0X0000000A Afd.sys içinde hatalı SAP paket nedenler Durdur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 174465 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows NT çalıştıran bilgisayarlar oturum açma ekranı görüntülenir veya bilgisayar başlatma sırasında ağ bağlantısı kaldırıldı, bu ekranda yaklaşık 10 sonra ağ üzerinde yeniden koyulmuş saniye mavi kısa bir süre sonra ekranı bir Dur 0x0000000A mavi.

Ekran Durdur:

0X0000000A (0xFFB94000, 0x00000002, 0x00000001, 0xFF5A98C5) Durdur


AFD.sys nwlnkipx.sys ve Ntoskrnl.exe mavi ekran yığın üzerinde gösterilir.

Ilk ve son BugCheck parametreleri değişir.

SAP Aracısı'nı çalıştıran çoğu bilgisayar varsa en açık olacaktır.

Neden

Hatalı ağ arabirim kartı (NIC) büyük bir değere ağ üzerinde bozuk SAP paketleri kalan bayt için yayın. Gerçekleşmesi için SAP için yüklenen Aracısı bilgisayarda yüklü. Bilgisayarın NetWare (GSNW) veya intraNetWare istemci yeniden yönlendiricisinin ağ geçidi hizmetlerini kullanan, ancak yüklü ya da yeniden yönlendiricisi olmalıdır önemli değildir. SAP Aracısı, paket yığın geçirilecek izin verir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 veya Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, ağ üzerinden, Başlat'ı ve sonra da SAP Aracısı devre dışı bırakmak için Windows NT çalıştıran bir bilgisayar'ı kaldırın. Bu hizmet devre dışı bırakıldıktan sonra bilgisayar sonra geri ağda konması. Bozuk paket SAP yayın kaynak olmalı sonra bulunan ve ağdan kaldırılamaz.

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 174465 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kbnetwork kbprb KB174465 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:174465

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com