Účinky autodetekcí nastavením karta síťového rozhraní clusteru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 174812 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud použít více síťový adaptér Ethernet rychlost komunikace clusteru a konfiguraci adaptéru "Automatické" rychlost síťového adaptéru může způsobit problémy v rámci clusteru.

Příčina

Režim "Automatické" některé adaptéry Ethernet 10/100 může automaticky rozpoznat rychlost připojené síti. Však během procesu zjišťování pakety nelze zpracovat adaptéru a musí být ve frontě. Některé adaptéry mohou neúmyslně aktivují se znovu objevit nepravidelně procesu automatickou detekcí. V důsledku toho jsou ve frontě komunikace a komunikace zpožděn. Zpoždění tento povahy způsobit uzly clusteru není při příjmu paketů kritické včas a může způsobit předčasné převzetí služeb při selhání prostředků clusteru.

Řešení

Nejlepších výsledků ručně konfigurovat adaptér pro rychlost sítě zabránit potenciální záporné výkonu efekty a nepotřebné převzetí služeb při selhání v clusteru. Síťové adaptéry nepodporují ruční nastavení postupujte podle specifikace výrobce karty.

Vlastnosti

ID článku: 174812 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Cluster Server 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbsetup KB174812 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:174812

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com