Küme ağ arabirimi kartında otomatik algıla ayarı kullanmanın etkileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 174812 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Küme iletişimi için Hızlı Ethernet ağ bağdaştırıcısı kullanın ve "otomatik" ağ hızını bağdaştırıcıya yapılandırmak, bağdaştırıcının küme içindeki sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Neden

"Otomatik" modunda bazı 10/100 Ethernet bağdaştırıcısının, bağlı ağ hızını otomatik olarak algılayabilir. Ancak, algılama işlemi sırasında paket bağdaştırıcı tarafından işlenen ve sıraya alınması gerekir. Bazı bağdaştırıcılar, zaman zaman reoccur autodetection işleminin yanlışlıkla tetikleyebilir. Sonuç olarak, sıraya alınmış bir iletişim ve iletişimi Gecikmeli. Gecikmeler bu yapısı, küme düğümlerinde uygun bir zamanda önemli paketleri almak neden olabilir ve küme kaynaklarının erken yerine neden olabilir.

Çözüm

En iyi sonuçları elde etmek için olası negatif performans etkileri ve gereksiz yerine kümedeki bağdaştırıcının ağ hızını el ile yapılandırın. El ile ayarları desteklemeyen ağ bağdaştırıcıları için kartı üreticinin belirtimlerine izleyin.

Özellikler

Makale numarası: 174812 - Last Review: 20 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Cluster Server 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbsetup KB174812 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:174812

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com