Obnovením funkcie do priečinka prevzaté programové súbory

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 174925
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Priečinku „Downloaded Program Files"obsahuje funkciu, ktorá umožňuje môžete ľahko odinštalovať ovládacie prvky ActiveX. Ak tento priečinok sa vypúšťa, nový priečinok „Downloaded Program Files"vytvorí nabudúce Internet Explorer prevezme nové programové súbory. Avšak, novo vytvorený priečinok neobsahuje funkčnosť ľahko odinštalovať ovládacie prvky ActiveX. Tento článok popisuje chcete túto funkciu obnoviť na nové priečinok.

DALSIE INFORMACIE

Ak chcete obnoviť schopnosť ľahko odinštalovať ovládacie prvky ActiveX, postupujte podľa týchto kroky:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku programy a potom kliknite na položku Príkazový riadok systému MS-DOS.
 2. Typ cd\a stlačte kláves ENTER.
 3. Zadajte nasledujúci príkaz a stlačte kláves ENTER:
  CD <windows>\system </windows>
  kde <windows>je priečinok, v ktorom je nainštalovaný systém Windows. </windows>
 4. Zadajte nasledujúci príkaz a stlačte kláves ENTER:
  regsvr32/i occache.dll
 5. Typ exit, a potom stlačte kláves ENTER a vrátite do systému Windows
6 Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku vypnúť, kliknite na tlačidlo Reštartovať a potom kliknite na tlačidlo OK.

Ovládacie prvky, ktoré boli odstránené s pôvodného priečinka sú uvedené s stav poškodené. Tieto kontroly by sa mali odstrániť, pretože pridruženého už boli odstránené súbory.

Informácie o ActiveX a ako chcete odstrániť ovládacie prvky ActiveX, prosím nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
154544Popis ActiveX technológií

154850Odstránenie ovládacieho prvku ActiveX v systéme Windows (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je sčasti alebo celý v angličtine.)

Vlastnosti

ID článku: 174925 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbui kbmt KB174925 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:174925
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com