OLEXP: Jak změnit výchozí umístění pošty a příspěvků složek

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 175037 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chcete-li zobrazit informace o rozdílech mezi aplikací Microsoft Outlook Express a Microsoft Outlook e-mailových klientů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
257824 OL2000: Rozdíly mezi aplikacemi Outlook a Outlook Express
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak změnit výchozí umístění úložiště Mail and news složek serveru aplikace Outlook Express.

DŮLEŽITÉ: Změna umístění úložiště pošty na mapované nebo vyměnitelné jednotky není podporován společností Microsoft.

Tyto informace lze používáte na vlastní nebezpečí.

Tento článek obsahuje informace o konfiguraci nebo způsobem, který nebyl testován a technické podpory společnosti Microsoft nepodporuje použití systému Microsoft Windows 95.

Zálohování dat před provedením následujících kroků. Pokud kroky popsané v tomto článku nefunguje správně, budete muset přeinstalovat systém Windows obnovit systém do předchozího stavu.

Další informace

Ve výchozím nastavení aplikace Outlook Express mail and news složky jsou umístěny v následujících složkách pro následující verze systému Windows:
 • Systém Windows 95 nebo Windows 98
  Systém Windows\Data aplikací\Microsoft\Outlook express
  kdeSystém Windows je složka, ve které je nainstalován systém Windows 95 nebo Windows 98.
 • Systém Windows NT, a Windows 95 nebo Windows 98 se zapnutými uživatelskými profily
  Systém Windows\Profiles\Uživatelské jméno\Data Aplikací\Microsoft\Outlook Express
  kde Systém Windows v je složka které je nainstalován systém Windows, a Uživatelské jméno je jméno, které používáte k přihlášení do systému Windows.
Změna umístění úložiště těchto složek, postupujte podle kroků v příslušné následující části.

POZNÁMKA:Pokud byl Microsoft Internet Mail and News prezentovat v počítači Pokud jste provedli upgrade na aplikaci Outlook Express, výchozí umístění úložiště Složky aplikace Outlook Express mail and news je Program Files\Internet Explorer\Ovládací Mail and News.

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Systém Windows 95 nebo Windows 98

Chcete-li změnit umístění úložiště aplikace Outlook Express mail nebo news, změnitKořenové úložiště Hodnota registru úplnou cestu ke složce, kterou chcete použít jako nové umístění úložiště. Tato hodnota je umístěna v následujícím klíči registru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Outlook Express
POZNÁMKA:: Úložiště kořenové složky obsahuje složky pošty a příspěvků složky v které soubory dat pro poštu a příspěvky jsou umístěny. Pokud nainstalujete aplikaci Outlook Expresní bez inovace Internet Mail and News, kořenové úložiště je Složka aplikace Outlook Express. Pokud zahrnete složku pošty v kořenovém úložišti Cesta je vytvořena nová složka Mail and News v existující složce pošty. Proto nelze zobrazit zprávy v aplikaci Outlook Express\Mail složky, dokud odstranit poštu z úložiště kořenové cesty. Použijete-li uživatel profily, hodnota "Kořenového úložiště" je umístěna v následujícím klíči registru:
HKEY_USERS\uživatelské jméno\Software\Microsoft\Outlook express
kde uživatelské jméno je jméno, které používáte k přihlášení k systému Windows 95/98.

Systém Windows NT

Chcete-li změnit umístění úložiště aplikace Outlook Express mail nebo news, změnit Hodnota "Uložení kořenového" úplnou cestu ke složce, kterou chcete použít jako nové umístění úložiště. Tato hodnota je umístěna v následujícím klíči registru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Outlook Express

Aplikace Outlook Express 5

V aplikaci Outlook Express 5 pojem kořenového úložiště změnil od v Aplikace Outlook Express 4 a starším. Protože nejsou oddělené Mail a Složky diskusních příspěvků v aplikaci Outlook Express 5, kořenové úložiště je složka, obsahuje úložiště zpráv, s příponou DBX.

Všimněte si, že se v některých Beta verze aplikace Outlook Express 5 úložiště zpráv soubory používají příponu .ods.

Změna cesty kořenového úložiště v registru nepřesune žádné zprávy. V obou verzích kořenového úložiště se při změně do jiné složky bez všechny soubory zpráv, je vytvořena výchozí sadu složek. Výchozí složky jsou nazvány Inbox.dbx, odeslané Items.dbx a tak dále. Chcete-li integrace Internet Mail a News, aplikace Outlook Express 4 nebo jiné aplikace Outlook Express 5 souborů do existujícího úložiště zpráv nyní používán Aplikace Outlook Express 5, použijte Průvodce importem Express Outlook ukázáním na Importovat v nabídce Soubor a potom klepnutím na položku zprávy.

Chcete-li přesunout umístění úložiště zpráv, souborů aplikace Outlook Aktuálně používá Express 5, proveďte následující kroky v aplikaci Outlook Express 5:

 1. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti.
 2. Klepněte Údržba a potom na kartu Složka úložiště.
 3. Klepněte na tlačítko Změna, určete složku, kterou chcete použít k uložení vašeho zprávy a pak klepněte na tlačítko OK.
Je také umístění registru pro aplikaci Outlook Express 5
HKEY_CURRENT_USER\Identities\ {idnum} \Software\Microsoft\Outlook Express
Informace o změně umístění adres systému windows kniha, naleznete v následujícím článku znalostí Microsoft Číselná soustava:
156828 Změna umístění adresáře systému Windows
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 175037 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbenv kbhowto kbmt KB175037 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:175037

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com