Outlook Express: Ako zmeniť predvolené umiestnenie Mail a News priečinkov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 175037 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ďalšie informácie o rozdieloch medzi e-mailovými klientskymi programami Outlook Express a Microsoft Outlook nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na nasledovné číslo článku:
257824 OL2000: Rozdiely medzi programom Outlook a Outlook Express
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako zmeniť predvolené skladovanie umiestnenie Program Outlook Express mail and news priečinky.

DÔLEŽITÉ: Zmenou umiestnenie ukladacieho pošty na mapovanej alebo vymeniteľná jednotka nie je podporovaný spoločnosťou Microsoft.

Tieto informácie použiť na vlastné riziko.

Tento článok obsahuje informácie o konfigurácii alebo pomocou Microsoft Windows 95, spôsobom, ktorý nebol testovaný a nie je podporovaný služby technickej podpory spoločnosti Microsoft.

Zálohovanie údajov pred vykonaním týchto krokov. Ak kroky popísané v tomto článku nebude pracovať správne, musíte preinštalovať systém Windows na obnovenie systému do predchádzajúceho stavu.

DALSIE INFORMACIE

V predvolenom nastavení programu Outlook Express mail and news priečinky sa nachádzajú v nasledujúcich priečinkoch v nasledujúcich verziách systému Windows:
 • Systém Windows 95 alebo Windows 98
  Windows\Application Data\Microsoft\Outlook express
  kdeWindows je priečinok, v ktorom je nainštalovaný systém Windows 95 alebo Windows 98.
 • Windows NT a systém Windows 95 alebo Windows 98 s aktivovanými používateľskými profilmi
  Windows\Profiles\UsernamePoložku Data\Microsoft\Outlook Express
  kde Windows je priečinok ktorej je nainštalovaný systém Windows, a Username je názov môžete použiť na prihlásenie do systému Windows.
Ak chcete zmeniť predvolený ukladací týchto priečinkov postupujte podľa krokov v príslušnej časti nižšie.

POZNÁMKA: Ak Microsoft Internet Mail a News bolo prítomné v počítači Ak ste inovovali na program Outlook Express, skladovanie predvolené umiestnenie Program Outlook Express mail and news priečinky je Program Files\Internet Explorer\Internet Mail a News.

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows

Systém Windows 95 alebo Windows 98

Ak chcete zmeniť miesto na ukladanie programu Outlook Express mail alebo novinky, zmeňteUkladanie Root hodnota v databáze Registry na úplnú cestu pre priečinok, ktorý chcete použiť ako nový ukladací priestor. Táto hodnota sa nachádza v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Outlook Express
POZNÁMKA: Store koreňový priečinok obsahuje priečinok Pošta a priečinok Novinky v ktoré údaje súbory pre mail and news sa nachádzajú. Ak nainštalujete program Outlook Expresné bez modernizáciou Internet Mail a News, Store Root je Priečinok programu Outlook Express. Ak zahrniete na poštový priečinok v koreňovom adresári Store cesta, existujúci priečinok pošta sa vytvorí nový priečinok poštou a diskusnými skupinami. V dôsledku toho nemôžete vidieť správy v programe Outlook Express\Mail priečinok, kým neodstránite Mail zo skladu koreňový cestu. Keď použijete používateľa profily, "Store Root" hodnota sa nachádza v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_USERS\username\Software\Microsoft\Outlook express
kde username je meno, ktoré použijete na prihlásenie do systému Windows 95/98.

Windows NT

Ak chcete zmeniť miesto na ukladanie programu Outlook Express mail alebo novinky, zmeňte "Store Root" hodnota úplnú cestu k priečinku, ktorý chcete použiť ako nový ukladací priestor. Táto hodnota sa nachádza v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Outlook Express

Program Outlook Express 5

V programe Outlook Express 5, Store Root koncept zmenil z že v Program Outlook Express 4 a staršie. Pretože existuje nesmie oddeliť Mail a Novinky priečinky v programe Outlook Express 5, Store Root je priečinok, ktorý obsahuje správy skladov, ktoré majú príponu .dbx.

Všimnite si, že v niektorých Beta verziách programu Outlook Express 5, priestor na ukladanie správ predĺženie .ods používajú súbory.

Zmena skladu koreňový cestu v databáze registry neprejde žiadne správy. V oboch verziách, ak sklad Root sa zmenila do iného priečinka bez akékoľvek správy súborov, sa vytvorí predvolený súbor priečinkov. Predvolené priečinky sú pomenované Inbox.dbx, poslal Items.dbx a tak ďalej. ak chceš integrovať Internet Mail a News, program Outlook Express 4 alebo iných Outlook Express 5 súbory do existujúcich správy skladu momentálne používa Program Outlook Express 5, použite Sprievodcu importom programu Outlook Express ukážte na Importovať v ponuke Súbor a potom na položku správy.

Ak chcete premiestniť umiestnenie priestoru na ukladanie správ súborov programu Outlook Expresné 5 je v súčasnosti používajú, postupujte podľa týchto krokov v programe Outlook Express 5:

 1. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti.
 2. Kliknite na Údržba kartu a potom kliknite na Priečinok na ukladanie.
 3. Kliknite na položku Zmeniť, zadajte priečinok, ktorý chcete použiť na uloženie vášho správy a potom kliknite na tlačidlo ok.
Umiestnenie databázy registry pre program Outlook Express 5 je
HKEY_CURRENT_USER\Identities\ {idnum} \Software\Microsoft\Outlook Express
Informácie o zmene umiestnenia adresu windows kniha, prečítajte si nasledujúci článok v Microsoft Knowledge Číselná sústava:
156828 Ako zmeniť umiestnenie adresár systému Windows
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 175037 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbmt KB175037 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:175037

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com