Uloženie jednej inštancie Exchange a jej vplyv na obchody pri pohybe poštové schránky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 175481 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Tento článok je konsolidovaného znenia nasledujúcich predtým k dispozícii článkoch: 175481 a 175706
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Program Microsoft Exchange Server 5.5, Microsoft Exchange 2000 Server a Microsoft Zachovať Exchange Server 2003 jednej inštancie skladovanie správ.

Ak sa správa odosiela na jedného príjemcu, a Ak sa hlásenie sa skopíruje do 20 iní príjemcovia, ktorí majú bydlisko v rovnakej ukladací priestor poštových schránok, Exchange Server tvrdí iba jedna kópia správy vo svojej databáze. Exchange Server potom vytvorí ukazovatele.

Tieto ukazovatele spojenie pôvodného príjemcu pomoci a 20 ďalších príjemcov k pôvodnej správe. Ak pôvodného príjemcu pomoci a 20 ďalších príjemcov sú premiestnené do iného poštových schránok, iba jedna kópia správy sa udržiaval nový ukladací priestor poštových schránok.

Nový ukladací priestor poštových schránok môže byť na inom serveri v rovnakom mieste alebo v správnych skupiny. Ak je server na inej lokalite, jednej inštancie skladovania sa zachová iba ak použijete Sprievodcu presunúť schránky v Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1) alebo novšie verzie.

Sprievodcu schránky na serveri Exchange 2003 SP1 presunúť zavedené nové Cross administratívne presunúť skupinu funkcia, ktorá umožňuje presúvať schránok cez správnych skupinách.

Staršie verzie programu Exchange Server vyžadujú, že používate nástroj Exmerge. Tento proces spôsobuje stratu jednej inštancie skladovania.

Ďalšie informácie o nástroj Exmerge získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
174197Microsoft Exchange schránky zlúčiť informácie program (Exmerge.exe)
Predpokladajme napríklad, nasledovné Konfigurácia:

Servera 1 schránok 1: Užívatelia A, B a c
Server 2 Schránok 1: používateľ d

Keď používateľ a pošle tú istú správu užívateľovi B, užívateľa C, a d používateľa, Exchange Server vytvára jednu inštanciu správy na Server 1 pre všetky tri užívateľov, pretože používateľ A, používateľ b a c používateľa sú na rovnaký server. Dokonca aj správy, že sa v priečinku Odoslaná pošta používateľa a to je jediný stupňa messagesthat je v schránok používateľ b a používateľ C. Pretože Používateľ d je na inom serveri, Exchange Server odošle správu na server 2, ktorý bude byť uložené na tomto serveri.

Poznámka: Ak sa správa odosiela používateľovi, ktorý je na rovnakom serveri, ale na rôznych poštových schránok ako odosielateľa je, že schránok bude tiež obsahovať správy.

Počas presun užívateľov, Exchange Server skontroluje každý prichádzajúce správy proti svojej vlastnej interne priradené identifikátory. Tieto interné identifikátory nie sú zobraziteľné s klientom. Ak Exchange Server určí, že prichádzajúce správa je duplikát, len stanovuje ukazovateľ pre existujúce správu ktorý poukazuje na novo premiestnený používateľa. Predpokladajme, že používateľ b sa presunie na serveri 2. Exchange Server bude vytvárať jednu inštanciu správy pre používateľ b na základe kópia správy, že má používateľ D. To je pravda, ak používateľ d nebol zrušený správa. Ak používateľ d už vypúšťa sa správy, Exchange Server vytvorí jednu inštanciu správy založené na kópiu správy, že sa používateľa D priečinok Odstránené položky. Ak používateľ d tiež odstránené kópie správy v Priečinka Odstránené položky, Exchange Server vytvorí novú správu a odošle na server 2.

Toho istého procesu sa vyskytne, ak používateľ b a užívateľské c nepremiestnia na serveri 2. Exchange Server bude udržiavať jednorázového správy pre používateľa b a používateľ C. To je založené na správu, ktorá je v doručenej pošty používateľa D. Ak má používateľ d už odstránené správy, Exchange Server bude udržiavať jednorázového správa založená na hlásenie, ktoré je používateľ d priečinok Odstránené položky. Ak používateľ D už vyprázdniť priečinok Odstránené položky, Exchange Server vytvorí novú správu a odošle na server 2.

Vlastnosti

ID článku: 175481 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB175481 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:175481
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com